Eladó tégla lakás Krisztinaváros (49 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest XII. kerület - Krisztinaváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34412487)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Félemeleti, 3 szobás, 83 m²-ES lakás – rendelőnek, irodának, otthonnak ÜDV ITTHON BUDA egyik legvágyottabb részén! A Királyhá...
104 900 000 HUF
1 263 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (39364392)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan magán licites struktúrában kerül értékesítésre. a 90 millió Forintos akciós induló ár a 2026 május 16- 25 közötti i...
90 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49548342)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében! a társasház 3. em...
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43547738)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja Eladó Krisztinavárosban, egy csendes mellékutcában, egy 95 nm-es,...
139 000 000 HUF
1 463 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34445947)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XII. kerületben, Krisztinavárosban, kiváló közlekedés és ellátottság mellett, a mom park és a Széll Kálmán tér között, csendes ...
89 990 000 HUF
1 551 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (89556492)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 990 000 HUF
1 571 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95933212)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen felújított Krisztinavárosi lakás az Istenhegyi úthoz közel. Befektetők figyelem! Azonnal bérbeadható, felújított-gé...
94 900 000 HUF
1 581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (45676297)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében! A társasház 3. ...
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (22245443)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3-ik emeleti, 2 szobás, lakható, de f...
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (26233782)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3-ik emeleti, 3 szobás, lakható, felu...
96 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (42775523)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3-ik emeleti, 5 szobás, lakható, de f...
155 000 000 HUF
1 006 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (82572487)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A XII. kerületben, a Királyhágó térnél, liftes társasházban reális áron eladó egy 69 nm-es, két és fél szobás (plusz hall), zöl...
105 000 000 HUF
1 521 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53837813)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belbudán, Krisztinavárosban eladóvá vált egy frissen felújított másfél szobás lakás. a Posta palota mögött elhelyezkedő udvarra...
84 900 000 HUF
1 974 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33973354)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegancia és kényelem a mom Park szomszédságában Felújított, dupla erkélyes lakás a 12. kerületben! Eladásra kínálunk a XII. ke...
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53352728)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra vágysz, amely nemcsak a kényelmet, hanem a modern életstílust is tükrözi. Ez a 91 nm-es, 4...
171 800 000 HUF
1 887 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (68445134)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Krisztinavárosban, a Budai Várnegyed közvetlen közelében kínálunk megvéte...
169 900 000 HUF
2 097 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (79272713)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új tulajdonosát keresi az XII. kerület kedvelt, zöld részén, közvetlen a Városmajor park mellett egy nappali + 3 hálószobás, fr...
219 900 000 HUF
2 221 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (27267971)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
96 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93597422)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakítsd saját ízlésedre Buda egyik legjobb lokációjában! A XII. kerület szívében, a Városmajor utca kiváló részén, a Déli pál...
119 000 000 HUF
1 469 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (48324386)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dupla erkélyes panorámás nagy LAKÁS A Belbuda központjában, Vár szomszédságában található az ingatlan, egy 20-as években épült,...
202 264 201 HUF
1 644 424 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XII. kerületben?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal