Eladó ingatlan Budapest XII. kerületben (831 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 831 db
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99833723)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy helyvédettségű villaépületben egy 119 nm-es 2 szintes 3 hálószobás kertkapcsolatos lakást. Budapest XII. k...
179 900 000 HUF
1 499 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (32334931)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 650 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 9
Tisztelt Érdeklődő! Eladó exkluzív családi villa páratlan természeti környezetben! Akár összeköltözőknek, akár befektetőknek id...
549 900 000 HUF
846 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93134447)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, Csörsz utca, 72 nm-es hasznos alapterületű felújításra szoruló lakás eladó! Az ingatlan nagyon jó elhelyezkedésű, elő...
86 900 000 HUF
1 206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (96297386)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Budapest, XII. kerület Németvölgy városrészben eladó egy 2 szobás, első emeleti, 48 m2-es, jó állapotú lakás, fedett gépkoc...
87 500 000 HUF
1 822 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (19583958)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, napfényes lakás gépkocsi beállóval Németvölgyben! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínálunk a XII. kerü...
87 500 000 HUF
1 822 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (43547738)
16 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja Eladó Krisztinavárosban, egy csendes mellékutcában, egy 95 nm-es,...
139 000 000 HUF
1 463 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (95559442)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XII. kerületben, Németvölgy városrészen, Lejtő úton, 48m2-es, 2 szobás, külön konyhás, jó állaptotú, 1. emeleti, klimatizált, c...
90 000 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (94334347)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 5
Kissvábhegyen zöld környezetben családi ház vagy telek ELADÓ! Fedezze fel a Kissvábhegy varázslatos világát egy olyan lokációba...
548 000 000 HUF
3 078 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (72339474)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
87 500 000 HUF
1 822 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95757475)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
87 500 000 HUF
1 822 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (31448583)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében! 12. kerület Ugocsa utca! Ez nem csak egy ingatlan, ez egy lehetőség! Eladó egy Budapest 12. kerületében, a ...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (63635456)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (29434997)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bauhaus jellegű házban prémium minőségben felújított lakás eladóStromfeld Aurél úton, hangulatos és rendezett társasházban talá...
99 000 000 HUF
2 675 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99445996)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben,...
37 900 000 HUF
1 804 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (56339173)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, felújított polgári lakás XII. Ker. , Greguss utca (Déli pályaudvar / Széll Kálmán tér közelében)Hangulatos, cse...
95 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73476147)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XII. kerületben, a csendes Tartsay Vilmos utcában egy 89 m²-es, 3 szobás, déli tájolású, kifejezetten világ...
164 900 000 HUF
1 852 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37324924)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szerethető otthon a Mártonhegyen Otthonos lakás a Mártonhegyen. Csendes környezetben kínálunk megvételre egy teljeskörűen felú...
152 000 000 HUF
1 853 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (98936473)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 820 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 27
Budapest egyik legexkluzívabb, zöldövezeti részén, Mártonhegy csendes, elegáns utcájában kínálunk megvételre egy kivételes adot...
774 000 000 HUF
943 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (19547323)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, dupla erkélyes lakás a 12. kerületben, a mom park szomszédságában. Eladásra kínálunk a XII. kerület központi fekv...
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35474347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a XII. kerületben, az Ugocsa utcában, egy jó állapotú társasház magasföldszintjén, egy jó állapotú, 108 nm, 3, 5 szobás l...
138 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XII. kerületben?
← Előző oldal1 / 42 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Budapest XII. kerületben? Budapest XII. kerület térségében is felbukkannak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A Hegyvidék Budapest egyik legelegánsabb kerülete, ahol minden ingatlan kiemelt figyelmet kap. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Budapest XII. kerületi házakat, itt az eladó lakásokat Budapest XII. kerületben, ezen az oldalon az eladó Budapest XII. kerületi telkeket.
Neked ajánlott kerületek oldalai: Budapest I. kerület   Budapest II. kerület   Budapest III. kerület   Budapest IV. kerület   Budapest V. kerület   Budapest VI. kerület   Budapest VII. kerület   Budapest VIII. kerület   Budapest IX. kerület   Budapest X. kerület   Budapest XI. kerület   Budapest XIII. kerület   Budapest XIV. kerület   Budapest XV. kerület   Budapest XVI. kerület   Budapest XVII. kerület   Budapest XVIII. kerület   Budapest XIX. kerület   Budapest XX. kerület   Budapest XXI. kerület   Budapest XXII. kerület   Budapest XXIII. kerület   

Ajánlott városrészek Budapest XII. kerületben: Budakeszierdő   Csillebérc   Farkasrét   Farkasvölgy   Istenhegy   Jánoshegy   Kissvábhegy   Krisztinaváros   Kútvölgy   Mártonhegy   Németvölgy   Orbánhegy   Sashegy   Svábhegy   Széchenyihegy   Virányos   Zugliget