Eladó ingatlan Budapest XV. kerületben (1066 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 066 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (73433327)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kertkapcsolatos lakás Pestújhelyen! Eladóvá vált Pestújhelyen egy 37 m²-es, 1 szobás lakás egy barátságos, 4 lakásos tár...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (37342445)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 1
Eladó kis lakás a XV. kerület csendes, családi házas részén! Rákospalota egyik nyugodt mellékutcájában kínálunk megvételre egy...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (65439347)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított 1+fél szobás lakás Újpalotán – csendes parkra néző otthon kiváló közlekedéssel Megvételre kínálunk Újpalotán, ...
52 000 000 HUF
1 485 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (45273381)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, panorámás, igényesen felújított otthon eladó! XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán kínálok megvételre eg...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (59382673)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! Eladó telek a XV. kerület központi részén, kiváló lehetőségekkel Budapest XV. kerületének központi, jól ...
109 900 000 HUF
594 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (63877355)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
XV. kerület kedvelt részén, kiváló közlekedés mellett kínálunk megvételre egy 69 nm-es, 2+2 félszobás, jó állapotú lakást! Az ...
84 900 000 HUF
1 230 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43715596)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tisztelt Érdeklődő! Eladó Budapest XV. kerületében, kiváló közlekedés mellett (villamos, m3 a közelben) egy világos, déli fek...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (88833955)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (43453247)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Összeköltözők és befektetők figyelmébe: Kivételes adottságú családi ház a XV. kerületben! Eladásra kínálunk Budapest XV. kerül...
160 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37862744)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (34553923)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 31 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
*****Kiváló ár/érték arányú, frissen felújított, 74. 5Nm-es belső 2 szintes házrész/lakás eladó Rákospalotán saját kertrésszel!...
64 900 000 HUF
877 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (94476463)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 31 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Frissen felújított, belső kétszintes otthon saját kerttel Rákospalotán ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínálunk a XV....
64 900 000 HUF
877 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (63433536)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Frissen felújított, kertkapcsolatos kislakás Rákospalotán! ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínálunk a XV. kerület köz...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (23494991)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első lakásvásárlók figyelmébe ajánljuk ezt a frissen felújított, 7. emeleti, tehermentes, azonnal birtokba vehető lakást Budape...
57 900 000 HUF
1 564 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (86733393)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás, panelprogramos lakás eladó Újpalotán! Eladó Újpalota kedvelt részén egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, panorámás panellaká...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (48663423)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Családi Ház Rákospalotán – Terasszal, Beépíthető Tetőtérrel A XV. kerületben, Rákospalotán, csendes, nyugodt környezetbe...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (35234844)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkban egy 64 m²-es modern, szép állapotú, 2+1 félszobás, mosókonyhás, gardróbszobás, panorámás lak...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (26436697)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkba...
74 900 000 HUF
1 170 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (62936217)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestújhelyen a XV. Ker. -Ben eladó napfényes, tégla építésű családi házrész egy csendes, kertvárosi mellékutcában, saját haszná...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37164471)
1 napja a megveszLAK-on