Eladó ingatlan Budapest XIX. kerületben (852 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 852 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (77474925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 215 m2
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy egy igazi otthonra bukkantál Budapest 19. kerületének Kertváros városrészében. Ez az ikerház a Kelet utcában ...
64 000 000 HUF
542 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (67853238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Kispest központi, kedvelt részén kínálunk megvételre egy 64 nm-es, 1+2 szobás, erké...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (43396443)
6 órája a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Megvételre kinálok egy 1969 -évben épült tehermentes, önálló, körbejárható, összközműves statikailag, stabil, betonfundamentre ...
85 000 000 HUF
653 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (56427549)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk a XIX. kerület egyik kedvelt részén egy felújított, 59 nm-es, 11. emeleti, nappali+2 hálószobás lakást. Az...
68 900 000 HUF
1 167 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (58764958)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 5 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kispest Központjában, Csillogó Lakás Eladó! - 52 Nm lakótér + 26 nm Pince - Alsó szint: tágas előszoba, amerikai konyhás Nappa...
47 000 000 HUF
903 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (13533932)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás lakás egy világörökségi részen eladó! Otthon Start Programra megfelelő ingatlan! Wekerletelep egyedi szférájában...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (24737537)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (94823834)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Egy szoba két félszobás 59 m2-es lakás 70 milláért - nem rossz! És tényleg! Napfényes, jó alapterület kiosztású a lakás, már e...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (16243337)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló infrastruktúra, remek elrendezés. Alakítsa ki álmai otthonát Kispesten! Megvételre kínálok a XIX. kerületben, a közked...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (64845819)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79754848)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jó elosztású, világos, nagy erkélyes lakás ELADÓ Wekerle/Kispest határán, a Hunyadi utcában ÁR: 85. 000. 000 Ft FŐBB JELLEMZŐI...
85 000 000 HUF
1 491 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (83243775)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 8
Eladásra kínálunk egy 1993-ban épült, téglafalazású, 2 szintes családi házat, amely tökéletes választás nagy családoknak vagy t...
199 000 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (43499488)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 9
Kispest kedvelt családi házas részén eladásra kínálok egy 720 nm-es telken lévő kétgenerációs, 270 nm-es családi házat. A nagy...
260 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (44264597)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse jellegű, prémium okosotthon a 2024-ben átadott új építésű Belsőparkos TÁRSASHÁZBANEladó 2024-ben épült, modern, tégla...
152 000 000 HUF
1 475 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (12443735)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családok figyelem! Két ház egy telken Kispest szívében. Eladó két tágas, családi ház egy telken, Kispest dinamiku...
149 900 000 HUF
908 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (54926743)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Önálló, jó állapotú családi ház KISPESTEN! Jó szívvel ajánlom most Önnek, az alábbi családi otthont, mely szinte azonnal költöz...
127 900 000 HUF
1 470 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (59492571)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 5
Amennyiben két generációs házat szeretne vásárolni Kispesten! Ajánlom figyelmébe ezt a két külön lakrészből álló, jelenleg 5 sz...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (54433575)
1 napja a megveszLAK-on