Eladó ingatlan Budapest XV. kerületben 80 millióig (556 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest XV. kerületben 80 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 556 db
Budapest XV. kerületben további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budapest XV. kerületben
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (87345439)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, ahol egy frissen felújított, 58 négyzetméteres+...
79 900 000 HUF
1 248 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (73433327)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kertkapcsolatos lakás Pestújhelyen! Eladóvá vált Pestújhelyen egy 37 m²-es, 1 szobás lakás egy barátságos, 4 lakásos tár...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (27777417)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes 2, 5 szobás lakás zárt lakóparkban, saját parkolóval! XV. kerület csendes, parkosított részén, zárt lakóparkban kín...
64 500 000 HUF
1 023 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (45744347)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás park...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (17637734)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon startra ALKALMAS XV. kerület, Újpalotán az Erdőkerülő utcában eladó egy 47 m²-es, 2 szobás, földszinti, igényesen felújí...
63 000 000 HUF
1 340 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (34533624)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Budapest XV. kerületének csendes, rendezett részén megvételre kÍnálunk egy 70 m² alapterületű, tégla építésű családi házat, ame...
53 900 000 HUF
804 477 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43687897)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Olyan ingatlant keres, ahová csak a bőröndét kell magával HOZNIA? • Fontos számára, hogy gyorsan és rugalmasan elérhető legy...
73 900 000 HUF
1 394 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (52137427)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 1
Eladó kis lakás a XV. kerület csendes, családi házas részén! Rákospalota egyik nyugodt mellékutcájában kínálunk megvételre egy...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (56827727)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181896 hivatkozási számú Budapest XV. kerületi társasházi lakás. Budape...
63 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (87461449)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán eladó egy 26 m²-es, jó állapotú, téglaépítésű garzonlakás A ház rendezett, mindössze 8 ...
51 000 000 HUF
1 961 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59921432)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpalotán, egy 47 nm-es, 2 szobás, felújítandó, azonnal költözhető, világos panellakás. A Családi Ingatlan kínálatában ...
54 500 000 HUF
1 159 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (79839642)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (39374528)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán kínálok megvételre egy 26 négyzetméteres, tégla építésű, használt lakást. Az ingatlan eg...
39 999 000 HUF
1 538 423 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (78745869)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XV. kerületben, Újpalota közkedvelt részén egy 35 nm-es, 2 szobás, földszinti panelprogramos lakás, amely kivételes leh...
47 000 000 HUF
1 342 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (28247434)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás, erkélyes lakás eladó a XV. kerületben, Páskomliget utcában. Eladó a XV. kerület kedvelt részén, a Páskomliget utcá...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (45635273)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Kertvárosi hangulat, saját kert, felújított állapot tökéletes választás első otthonnak vagy befektetésnek! ENGLISH BELOWEladásr...
35 500 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (32553943)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkba...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (39367738)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2161 m2
Szobaszám: n/a
Budapest 15. kerületében, 2161 m2 szántó minősítésű termőföld eladó az M0-ás autóút közelében. A terület beépítésre nem szánt...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (48844237)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10233 m2
Szobaszám: n/a
Budapest 15. kerületében, 10233m2 szántó minősítésű termőföld eladó. A terület egy része az Ek-TT1 övezetbe tartozik és egy r...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (65489862)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma