Eladó ingatlan Budapest XV. kerületben 60 millióig (142 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest XV. kerületben 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 142 db
Budapest XV. kerületben további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budapest XV. kerületben
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (73433327)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kertkapcsolatos lakás Pestújhelyen! Eladóvá vált Pestújhelyen egy 37 m²-es, 1 szobás lakás egy barátságos, 4 lakásos tár...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (34533624)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Budapest XV. kerületének csendes, rendezett részén megvételre kÍnálunk egy 70 m² alapterületű, tégla építésű családi házat, ame...
53 900 000 HUF
804 477 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (52137427)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 1
Eladó kis lakás a XV. kerület csendes, családi házas részén! Rákospalota egyik nyugodt mellékutcájában kínálunk megvételre egy...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (87461449)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán eladó egy 26 m²-es, jó állapotú, téglaépítésű garzonlakás A ház rendezett, mindössze 8 ...
51 000 000 HUF
1 961 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59921432)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpalotán, egy 47 nm-es, 2 szobás, felújítandó, azonnal költözhető, világos panellakás. A Családi Ingatlan kínálatában ...
54 500 000 HUF
1 159 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (39374528)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán kínálok megvételre egy 26 négyzetméteres, tégla építésű, használt lakást. Az ingatlan eg...
39 999 000 HUF
1 538 423 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (78745869)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XV. kerületben, Újpalota közkedvelt részén egy 35 nm-es, 2 szobás, földszinti panelprogramos lakás, amely kivételes leh...
47 000 000 HUF
1 342 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (28247434)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás, erkélyes lakás eladó a XV. kerületben, Páskomliget utcában. Eladó a XV. kerület kedvelt részén, a Páskomliget utcá...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (45635273)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Kertvárosi hangulat, saját kert, felújított állapot tökéletes választás első otthonnak vagy befektetésnek! ENGLISH BELOWEladásr...
35 500 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (39367738)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2161 m2
Szobaszám: n/a
Budapest 15. kerületében, 2161 m2 szántó minősítésű termőföld eladó az M0-ás autóút közelében. A terület beépítésre nem szánt...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (48844237)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10233 m2
Szobaszám: n/a
Budapest 15. kerületében, 10233m2 szántó minősítésű termőföld eladó. A terület egy része az Ek-TT1 övezetbe tartozik és egy r...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (65489862)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos, kedves kis otthon eladó Rákospalotán – csendes mellékutcában! Eladó Rákospalota nyugodt, családi házas részén...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (49974353)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 1000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapesten ma egy működő, hangulatos kerthelyiséges vendéglátóhelyet átvenni nagyon ritka lehetőség lehet. . . . Nem egy sima v...
54 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (33299634)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XV. kerületében, Újpalotán, a Késmárk utcában, parkos, zöld környezetben kínáljuk ezt a 36 m²-es, nyugati tájolású, 4....
52 990 000 HUF
1 471 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (41243439)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 2
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, frissen felújított, 35 négyzetméteres, két szobás + Gardróbos házrész várja Önt, saját ...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (98373444)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*****Kiváló ár/érték arányú frissen felújított 26nm-es házrész/lakás eladó Rákospalotán saját kis kertrésszel! **** 1 Szobás, ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (16323579)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 45 nm-es, jó elosztású lakás 8 nm-es erkéllyel. Az ingatlanban tágas konyha, nappali, szoba, gardrób külön wc és fürdősz...
58 000 000 HUF
1 288 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (15798554)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ideális Otthon a Mézeskalács téren Panoráma és Nyugalom a 7. emeleten! Költözzön Zugló és a XV. kerület határának egyik legke...
56 000 000 HUF
1 244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (65439347)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított 1+fél szobás lakás Újpalotán – csendes parkra néző otthon kiváló közlekedéssel Megvételre kínálunk Újpalotán, ...
52 000 000 HUF
1 485 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (23494991)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első lakásvásárlók figyelmébe ajánljuk ezt a frissen felújított, 7. emeleti, tehermentes, azonnal birtokba vehető lakást Budape...
57 900 000 HUF
1 564 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapest XV. kerületben?
← Előző oldal1 / 8 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Budapest XV. kerületben 60 millióig? Budapest XV. kerület térségében is felbukkannak az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. A XV. kerület elérhető árai és nyugodt környezete miatt sokak számára ideális lakóhely. Ha nem akarsz felesleges találatok között keresgélni, válassz kategóriát, vagy nézd meg itt az elérhető eladó Budapest XV. kerületi házakat, itt az eladó lakásokat Budapest XV. kerületben, ezen az oldalon az eladó Budapest XV. kerületi telkeket.
Neked ajánlott kerületek oldalai: Budapest I. kerület   Budapest II. kerület   Budapest III. kerület   Budapest IV. kerület   Budapest V. kerület   Budapest VI. kerület   Budapest VII. kerület   Budapest VIII. kerület   Budapest IX. kerület   Budapest X. kerület   Budapest XI. kerület   Budapest XII. kerület   Budapest XIII. kerület   Budapest XIV. kerület   Budapest XVI. kerület   Budapest XVII. kerület   Budapest XVIII. kerület   Budapest XIX. kerület   Budapest XX. kerület   Budapest XXI. kerület   Budapest XXII. kerület   Budapest XXIII. kerület