Eladó tégla lakás Budapest (19729 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 729 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (94244493)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó elegáns, prémium lakás a Duna közelében Budapest v. kerületében, a Havas utcában. a Dunától és a Szabadság hídtól néhány ...
220 000 000 HUF
2 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53577447)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított belvárosi okosotthon, kivételes lokáció. Eladó egy 100 nm-es, három szobás frissen és teljes körűen felújí...
299 000 000 HUF
2 990 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (69324523)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adotts...
64 900 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89951452)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó, felújított, panorámás lakás a VII. kerületben Verseny utca Budapest VII. kerületében, a Verseny utcában, VI. emeleten e...
74 900 000 HUF
1 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63755446)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest erzsébetvárosi részén Az ingatlan praktikus elosztású: a lakásba lépve egy előtérbe érkezünk, ahonnan job...
71 900 000 HUF
1 563 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32534672)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Újlipótváros szívében csendes, azonnal költözhető 3%-os hitelre alkalmas! Budapest XIII. kerületének egyik legked...
74 850 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62426837)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerület szívében, a Cserhát utcában egy stílusos, napfényes otthon a belváros egyik legjobb részén. Ha egy...
69 500 000 HUF
1 544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39945244)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerület Jókai Tér közelében. Befektetők figyelem! Első lakásvásárlók figyelem! Budapest VI. kerületében az Okt...
64 900 000 HUF
1 545 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37353429)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetésnek is kiváló, 3 szobás, jól kiadható, jó állapotú lakás az akácfa UTCÁBAN! Eladó a nyüzsgő belvárosban, közel a Ki...
69 900 000 HUF
1 294 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48952343)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Terézváros szívében a Kodály Köröndnél eladó, egy 48nm-es tágas kellemes nappalival + hálószobás, kádas fürdővel rendelkezik....
70 800 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95479736)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újlipótváros szívében, a Balzac utcában kínálok megvételre egy 60 nm-es, 2+2 szobás, átlagos/felújítandó állapotban lévő, 6. em...
74 900 000 HUF
1 248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (94118964)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az 5. kerületben, kiemelten frekventált részen, a Vígszínháznál, a körút egyik legszebb épületében, liftes házban, magasföldszi...
448 000 EUR
1 214 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33534964)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, kulcsrakész lakás eladó Csepel központjához közel! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló ...
29 500 000 HUF
819 444 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (95452666)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XXI. kerületében, Csepel abszolút központjában kínálunk megvételre egy 68 m²-es, 3 szobás, loggiás + erkélyes, téglaép...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69475768)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csepel Művek területén felújított, igényesen kialakított lakás várja új tulajdonosát! A lakás iroda besorolású, a második e...
22 499 999 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74971672)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megáll...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64749537)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető új építésű kertes lakások panel áron! Soroksár legjobb részén, Újtelepen kínálok most eladó új építésű laká...
64 900 000 HUF
1 046 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92539397)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
1 048 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (87471944)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57546233)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újlipótvárosban, a metrótól 3 perc sétára eladó egy 94 nm-es, nappali + 3 hálószobás, teljeskörűen felújított, 2. emeleti lakás...
175 000 000 HUF
1 861 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal