Eladó tégla lakás Budapest (19729 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 729 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52335252)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
105 577 000 HUF
1 426 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (87436362)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
105 000 000 HUF
1 438 356 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (86373349)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
108 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (38774997)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
106 000 000 HUF
1 432 432 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68389372)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 73 nm alapterületű, első emeleti lakást egy folyamatosan fejlődő, jelentős értéknövekedési potenciállal r...
92 000 000 HUF
1 260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32383337)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Juharliget lakópark egyik legjobb fekvésű, napfényes, erkélyes lakása eladó Csendes, mégis kiváló közlekedésű helyen, metróho...
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35254646)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított lakás eladó! Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es ...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (48487793)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frekventált helyen található ingatlan szuper ÁRON! Budapest III. kerületében kínálom eladásra ezt a remek adottságo...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (77723757)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csend, béke, luxus! 2026 Évi átadással kínálunk csendes lakóövezetben, parkosított telken energiatakarékos otthonokat smart hom...
253 200 000 HUF
2 665 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (57873434)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás családi fészek Mátyáshegyen, 155 nm tér és nyugalom. Eladó egy földszinti, kertvárosi luxust kínáló lakás a III. ker...
326 000 000 HUF
2 103 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (77963684)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület, Rákoshegyen, a Helikopter lakópark csendes mellékutcájában kínálunk megvételre egy kertkapcsolatos, földszinti l...
95 900 000 HUF
1 598 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (37946943)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezeti nyugalom, modern kényelem! Teljeskörűen felújított otthon eladó Rákospalotán! Eladásra kínálunk egy földszinti, 4...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (93338434)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (22932474)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerület Jókai tér közelében eladó 42 m2-es, emeleti, átlagos állpotú, jelenleg egybenyitott, de 2 önálló helyrajzi...
64 900 000 HUF
1 545 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44355993)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Margit híd közvetlen közelében eladó egy 23 m2-es, galériázott, jó állapotú kompakt garzon! . A 2. emeleti lakás jól használha...
51 000 000 HUF
2 217 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (81679775)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mártonhegy zöldövezeti részén, csendes környezetben eladó 82 m2-es, teljeskörűen felújított, kiváló állapotú, jó elosztású, 3 s...
152 000 000 HUF
1 853 658 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (15351547)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XII. kerületben, a városmajor közelében, világos, utcai lakás ELADÓBudapest XII. kerületében, a Hajnóczy József utcában kínálok...
108 000 000 HUF
1 611 940 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (86463976)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületében a Budakeszi úton eladó eladó egy 3. emeleti, 71 nm-es társasházi lakás. Nagy erkéllyel rendelkezik, to...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33935427)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budai vár közelében világos, tágas lakás teremgarázzsal, azonnali költözéssel ELADÓHa olyan otthont keres, ahol a belváros lükt...
95 000 000 HUF
2 209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35565317)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
II. kerület, zöldmál tágas, belső kétszintes családi otthon nagy TERASSZALBudapest II. kerületének egyik legkedveltebb, zöldöve...
289 000 000 HUF
2 189 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal