Eladó tégla lakás Budapest (19729 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 729 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74473364)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lokáció lokáció LOKÁCIÓ! Eladó 1. emeleti, 51 m2-es tégla lakás a Citadella úton, erkéllyel, tárolóval tökéletes lokáció! Főbb ...
127 000 000 HUF
2 490 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43333559)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Stabil érték, kiváló elhelyezkedés, jövőbiztos befektetés – ideális választás a BELVÁROSBAN! ÉRTÉKNÖVELŐ befektetés a király ...
99 990 000 HUF
1 562 343 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35975352)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest szívében! Eladásra kínálunk egy elegánsan felújított, 63 m²-es, téglaépítésű...
85 000 000 HUF
1 349 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46445437)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, azonnal költözhető lakás eladó Erzsébetvárosban! Budapest VII. kerületében, kiváló közlekedéssel (m2, m4 metró, K...
43 500 000 HUF
1 740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (94746334)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern új építésű otthonok újbudán – kelenföld SZÍVÉBEN Az Etele Pláza közvetlen közelében épülő, 144 lakásos, modern lakópark...
78 675 000 HUF
1 542 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49854471)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó XII. kerület Németvölgy mom Park közvetlen közelében egy csendes, napfényes 55 nm-es, 1, 5 szoba hallos 3. emeleti lakás ...
115 000 000 HUF
2 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42399131)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető lakások zuglóban – paskal rose II. Már birtokba vehető otthonok! a beruházás a befejezéshez közeledik, így...
123 200 000 HUF
1 895 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97342475)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zöld jövő. Okos otthon. Megfizethető luxus Soroksáron. Üdvözöllek ott, ahol a jövő otthona már ma valóság. Képzelj el egy he...
133 290 000 HUF
1 851 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37283244)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
123 290 000 HUF
1 712 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99543789)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
103 390 000 HUF
1 641 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17439427)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
103 390 000 HUF
1 723 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84838392)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
103 390 000 HUF
1 752 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97291574)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. Madárhegyen 5 éves, modern társasház földszintjén kínálunk megvételre saját kerttel rendelkező 3 szobás klimatizált garázso...
177 000 000 HUF
2 602 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31248377)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csodálatos, lélegzet elállító panoráma, Hűvösvölgy egyik kedvelt környékén. Amennyiben régóta vágyott arra, hogy zöldebb lakókö...
169 000 000 HUF
1 536 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95561794)