Eladó tégla lakás Budapest (19840 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 840 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21943938)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerületben Angyalföldön a Mór utcában kiváló közlekedés mellett, világos 29 m2-es, de a valóságban 29, 5 m2-es egy szobás...
45 900 000 HUF
1 582 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48539322)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
🌻Dupla terasz, panoráma 👮24 órás PORTASZOLGÁLAT 🏙️ÚJ építés, amerikai konyhás nappali+2 HÁLÓSZOBA 🔑 az ingatlan a tulajdoni...
99 900 000 HUF
1 427 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74742139)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gellért tér közelében 3 szobás dupla komfortos felújított INGATLAN! KÉNYELMES otthon, letisztult ELEGANCIA! Műszaki egyetem...
139 000 000 HUF
1 805 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78231783)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a marina part, zöld sétányos, közvetlen duna-parti épületében, 55 nm-s, kétszobás, erkélyes ( 16 nm ) magas minőségben ki...
121 000 000 HUF
1 704 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93471999)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel-Gyártelepen eladó tégla lakás – kerttel, terasszal és garázzsal! Fedezd fel ezt a 70 nm-es, 3 szobás, tágas és fényes ...
75 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37566413)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, bútorozott lakás a XIII. kerület szívében, a Dévai utcában! Budapest XIII. kerületének dinamikusan fejlődő ré...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33713842)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a Puskás Aréna és az Arena Corner irodaház közvetlen közelében, kiváló k...
75 000 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (13331683)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A városi élet új szintje: modern technológia, valódi közösségi élmény és zöld környezet egy helyen. Ez a belső kertre néző, nap...
98 750 000 HUF
2 296 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő