Eladó tégla lakás Budapest (19840 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 840 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37236446)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó lakás Pasaréten, zöldre néző erkéllyel! Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb, csendes részén, Pasar...
95 000 000 HUF
1 759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53983933)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 54nm és lakás Budapest XI. kerületében, zöld környezetben! Budapest XI. kerületében az Előpatak utcában kínálunk megvét...
100 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84667414)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők, Otthonteremtők Figyelem! – Panorámás Teraszos Lakás a XII. kerületben? A XII. kerület egyik közkedvelt, budai han...
74 600 000 HUF
1 587 234 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36236357)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Budaörsi Úton Frekventált Helyen, Eladó Egy Teljes Körűen Felújított, 1 Szobás, Nagy Étkező-Konyhás, Erkélyes, Azonnal Költöz...
69 900 000 HUF
1 792 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (42683957)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők Figyelem! Teljes Mértékben Felújítandó, Panorámás Lakás a Rózsadombon Eladó! a Padlástérrel Bővíthető Bemutató vid...
139 000 000 HUF
1 510 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46431433)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári jellegű, impozáns első emeleti ingatlan a 18. kerületben, az Üllői úton! A 18. kerület központi részén, az Üllői ...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44148354)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Alakítható, emeleti, több szobás belvárosi lakás eladó: VIII. Déri Miksa utcában eladó 73 nm, 2, 5 szobás, negyedik emeleti, v...
83 500 000 HUF
1 143 835 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (44672737)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új, építésű lakásosok eladók Kispest Óvárosban Ha nem csupán egy új lakást szeretne egy zsúfolt társasházban, hanem saját kis ...
139 990 000 HUF
1 261 171 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (76945394)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XVI. kerület Zsemlékes úton, 3 szintes, jó állapotú iroda/társasház földszintjén eladó egy irodának vagy lakásnak is tökéletese...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22379992)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közepes állapotú Jó elrendezésű lépcsőházból nyíló lakás. NAPFÉNYES, erkélyes lakás a nagyvárad térrel szemben – remek befekt...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71264714)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó lakás a Dohány utcai Zsinagóga szomszédságában Airbnb engedéllyel rendelkezik.
59 000 000 HUF
2 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (32394385)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A kopaszi gáton exkluzív, közvetlen vízparti, végig körbe teraszos, vízre panorámás, 5. emeleti saroklakás. Júliusban költözh...
136 999 000 HUF
2 584 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (48456223)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Révay utcában, közvetlenül az Opera közelében eladó egy igazán különleges kialakítású...
150 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (69448774)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
V. kerületben kínálunk megvételre egy 38nm-es, 2 külön szobás lakást. Az ingatlan felújított, első lakásnak vagy befektetésnek tökéletes. I. Ár: 82, 9 M
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39644987)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Külső-Erzsébetvárosban a VII. kerület egyik legjobb részén, a Garay utcában egy 2016-ban épült, modern, biz...
87 000 000 HUF
1 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76553739)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2016-ban épült Garay Gardensben megvételre kínálunk egy nappali és egy hálószobás 49m2-es lakást, 4 m2-es erkéllyel, bútorozo...
85 900 000 HUF
1 753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (59499866)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kettéosztott 79nm-es lakás a Vígszínház közelében a Szent István körúton. A házból kilépve a belváros zsongása azonnal e...
109 900 000 HUF
1 391 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26659377)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A sétálóutcává alakított Bajcsy-Zsilinszky közben, gyönyörű Bauhaus házban eladó egy 110m2-es lakás. A társasház kívül-belül k...
155 000 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33223647)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Palotanegyed hangulatos Bródy Sándor utcájában kínálunk megvételre egy...
94 900 000 HUF
1 555 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49537137)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Budapest VI. kerületében – Liszt Ferenc tér Budapest belvárosának egyik legpezsgőbb és legkedveltebb részén, a Lis...
189 000 000 HUF
2 589 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal