Eladó tégla lakás Budapest (19911 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 911 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41998486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 7. kerületében, Péterfy Sándor utcában 73nm-es, 2+1 szobás (mindegyik galériázott) 3, 9m belmagasságú lakás eladó. a l...
73 900 000 HUF
901 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34348755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított földszinti lakás Budapest v. kerületében! Ha a belváros szívében, nyugodt, csendes környezetben otthont vagy...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27547747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. Ker. , a Kopaszi-gátnál lévő, BudaPart városrészben, egy i. emeleti, 48 nm alapterületű, amerikai konyhás na...
122 000 000 HUF
2 541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76755346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt. a Vörösmarty tér és a Széchenyi tér között kínálom eladásra ezt a Kazinczy Ferenc s...
109 000 000 HUF
1 513 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43851432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, 4 szobás, duplafürdős lakás eladó zugló szívében augusztusi KÖLTÖZÉSSEL! Eladó Zugló központi részén, egy új építé...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92894957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Thököly úton, i. emeleti, 62 nm-es, kiváló állapotú, 2 szobás, tágas, napfényes, po...
76 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44646334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Akár összeköltözőknek vagy befektetőknek is kiváló lokációval rendelkező belvárosi lakás eladó, mely már most 2-2 gáz, villany ...
104 000 000 HUF
806 201 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (58955547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó igényesen felújított lakás a 12. kerület szívében, a városmajor UTCÁBAN! Szeretnél a nyugalom és a városi kényelem talá...
129 990 000 HUF
2 241 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (93479744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, Ahol Mindenki Jól Érzi Magát! Óbuda Lakókert Keres egy modern, mégis nyugodt otthont Óbudán, ahol a kényelem találkozik...
119 900 000 HUF
1 620 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (84624413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 17. kerület, Rákoscsaba zöld övezeti, csendes részén, aszfaltozott utcában, nappali + 2 szobás, erkélyes, + kertréssze...
92 900 000 HUF
1 175 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (25737935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Új építésű, napfényes, panorámás lakások Ürömhegyen *** Megvételre kínálunk a III. kerület ZÖLDÖVEZETében, hegyoldalban, t...
220 000 000 HUF
1 089 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38443863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó prémium lakás lenyűgöző kilátással a Waterfront City-ben, bútorozott, azonnal költözhető! Eladásra kínálok egy szinte ú...
99 000 000 HUF
2 106 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45594237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Közel Budapest nyüzsgő központjához, mégis távol a város zajától! A 3. kerületi Forest Hill lakóparkban eladó egy 77 nm-es, 2 ...
149 990 000 HUF
1 947 922 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72743953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse-jellegű, újszerű luxuslakás eladó Angyalföldön - 91 nm lakótér + 51 nm terasz a 13. kerületben! Eladásra kínálunk eg...
199 000 000 HUF
2 186 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39435749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó új építésű lakások! Fiatalok, befektetők figyelem! Szeretné megtalálni álmai otthonát? Vegye igénybe a 3%-os kedvezményes...
79 890 000 HUF
1 377 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (59743479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű lakást Budapest XV. kerületének egyik csendes utcájában. A Mézeskalács tér közelében kínál...
64 300 000 HUF
1 213 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33236514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 2 szobás tégla lakás Újbudán, loggiával! Budapest XI. kerületének egyik legkedve...
86 700 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37244357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló befektetési lehetőség - felújított, nagy belmagasságú 106 nm-es lakás bérlőkkel együtt ELADÓ Eladásra kínálunk egy 2019...
130 000 000 HUF
1 226 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53654547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csend, béke, luxus! 2026 Évi átadással kínálunk csendes lakóövezetben, parkosított telken energiatakarékos otthonokat smart hom...
185 100 000 HUF
3 247 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94514527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerület Erzsébet város szívében, 41 nm felújított, + 9 nm galériás i. emeleti lakás eladó. a lakás néhány éve tel...
68 500 000 HUF
1 670 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal