Eladó tégla lakás Budapest (19910 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 910 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62196573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96647955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, világos, jó állapotú lakás eladó a Baross téren kiváló közlekedéssel és akár bérlővel együtt. a társasház a Keleti pál...
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72362787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93534844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Izabella utcában eladó egy földszinti, 103 nm-es, 4 szobás, hagyományos polgári házba...
94 500 000 HUF
917 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39377147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
48 700 000 HUF
1 521 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (12873873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Teljes körűen felújított, 2+1 szobás otthon eladó Óbuda szívében? Akár 3%-os hitellel Budapest egyik legélhetőbb városrészében...
91 700 000 HUF
1 348 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39784225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
Két lakás Airbnb-potenciállal, most egy áráért! Eladó egy exkluzív, 161 nm-es ingatlan, amely két külön apartmanná alakítva, ...
160 000 000 HUF
1 509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55373537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ideális választás az új 3 %-os otthon start HITELHEZ! ! ! Eladó 77 m2 lakás a Belső-Ferencvárosban, a 9. kerületben! Kiváló...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34787294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló, Törökvész-stadionok, felújított, bővíthető, tetőtér beépíthető, befektetés, parkoló, kert! Ne keressen tovább! Megtalál...
94 990 000 HUF
1 117 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47978946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, ahol a kényelem találkozik a biztonsággal, eladó lakás a Sun Palaceban! Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb...
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38712778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk a II. kerületi Pasarét egyik legcsendesebb utcájában egy 84 nm-es, erkélyes lakást. Az ingatlan a Torockó kö...
149 900 000 HUF
1 784 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31975678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
II. kerület Szász Károly utcában eladó egy teljesen felújított lakás! Az épület kívülről nagyon szép és gondozott. Látszik, h...
89 900 000 HUF
1 912 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (69443967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Népliget közelében eladó egy 79 m2-es, 3 szobás, 5. emeleti, szinte új állapotú, gyönyörű penthouse ...
163 500 000 HUF
2 069 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39657749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest IX. kerület, Középső-Ferencváros közkedvelt részén, a Haller utcában, egy 62 nm alapterületű, 2 szobás, magasföl...
74 900 000 HUF
1 208 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89792375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest, 9. kerület, Högyes Endre utcában teljesen felújított, földszinti, 34nm-es, álló galériás, egy szobás lakás eladó. A ...
56 900 000 HUF
1 673 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (99334937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok a II. kerület közkedvelt részén egy 86 négyzetméter alapterületű luxus lakást! Az ingatlan 2005-ben átadott,...
239 000 000 HUF
2 779 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33374534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt! Eladó ez a meseszépen, teljeskörűen felújított, igényesen bebútorozott, 1 nappali-...
134 900 000 HUF
2 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46549319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Eladó egy tágas, 92 nm-es, 2. emeleti lakás Belső-Erzsébetvárosban a Dob utcában. a bejárat előtt egy cse...
114 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43281944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha a Duna parton szeretne esténként sétálni vagy kocogni, ez a lakás ideális választás lehet. Csodás helyen, prémium lokációval...
104 900 000 HUF
1 907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41998486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 7. kerületében, Péterfy Sándor utcában 73nm-es, 2+1 szobás (mindegyik galériázott) 3, 9m belmagasságú lakás eladó. a l...
73 900 000 HUF
901 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal