Eladó tégla lakás Miskolc (454 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 454 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34745781)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57443447)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32459494)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92535533)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79793985)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
67 990 000 HUF
591 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (84798444)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (52657577)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (13354944)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24766867)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (64376944)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hangulatos abszolut belvárosi tágas lakást vagy irodát szeretne, akkor ne késlekedjen! A Kis-Hunyad utca elején kínálunk elit...
40 900 000 HUF
486 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39892745)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44494394)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén egy 83 nm 3 szobás lakás, amely ideális választás mindazok számára, akik ...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34334374)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Miskolc belváros szívében, a pláza mellett, egy 74 nm-es, 3. emeleti, klimatizált, 3 szobás lakást, ami kivál...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93543377)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29423244)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43684772)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (28585875)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74365177)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Selyemréten 55nm-es, 2 szobás lakás eladó. Ez a teljeskörűen, prémium minőségben újjászületett otthon, csak arra vár, hogy bekö...
35 700 000 HUF
649 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57465454)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44467864)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Stílusos, teljesen felújított 55 nm-es, 2 szobás lakás eladó Selyemréten! Az ingatlan teljes körű felújításon esett át minden ú...
35 700 000 HUF
649 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal