Eladó tégla lakás Miskolc (454 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 454 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (97721694)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55434737)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54774378)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77435553)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új építésű otthonok a Temes utcában! Költözzön Miskolc egyik kedvelt részére, Martinkertvárosba, ahol a modern technológia tal...
85 500 000 HUF
838 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (36277787)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46347477)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43936437)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73517324)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32674454)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45124557)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75395274)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (97652345)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Örökpanorámás, mégis zöldövezeti otthon eladó Miskolc egyik legkedveltebb részén, a Bodótetőn. Ez az 59 nm-es, földszinti, jó...
47 800 000 HUF
810 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (53247736)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179145 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
44 500 000 HUF
618 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24364515)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 54 m²-es, 5. emeleti, keleti fekvésű, napfényes álomotthon Miskolc kedvelt részén a Selyemréten, közel a Hell székház...
33 900 000 HUF
627 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44547934)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon, a közkedvelt Petneházy utcában eladó egy teljeskörűen, 2025-ben felújított, 34 nm-es, 3. emeleti 1 szobás álomotthon...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (23455399)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (27787539)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (66567573)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74697496)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (24249983)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal