Eladó tégla lakás (35418 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 35 418 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74472668)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertes ház élmény az 5. emeleten – Exkluzív Penthouse-érzés a Marina-parton! Vágyik a zöld kertre, de nem akar lemondani a vár...
222 000 000 HUF
1 261 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33344424)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, igényes környezetben lévő, tehermentes, azonnal költözhető, tetőtéri lakás kerül most értékesítésre a Kappel Emília ut...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93634243)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha egy igazán világos, modern hangulatú otthont keresel Pécs szívében, akkor ezt a 120 m²-es lakást a Szabadság utcánál érdemes...
87 900 000 HUF
732 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74589427)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeljen el egy olyan otthont a város szívében, presztízs környezetben ahol minden reggel lenyűgöző kilátás fogadja. Ez a külö...
159 900 000 HUF
2 024 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (45691996)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők Figyelem! „Amikor a méret a lényeg” Napi bérbeadásra ideális, magas minőségű lakást kínálok értékesítésre Nyíregyhá...
110 000 000 HUF
990 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77134417)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Kertkapcsolatos Lakás Hosszúréten – Újszerű, Világos Otthon Tágas Terekkel! XI. kerületben eladó Hosszúréten, a csendes...
209 000 000 HUF
1 866 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31374499)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári Lakás Belvárosi Környezetben, V. kerület Egyik Legjobb Utcájában Eladó! V. kerületben, az Október 6. Utcában, liftes...
98 900 000 HUF
1 621 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84924335)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre Kínálok a Mérnök Utcában, a Madeira Rezidenciában, Egy Új Építésű, 41 m2-Es, 2 Szobás, Amerikai Konyhás, ERKÉLYEs, N...
96 500 000 HUF
2 353 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23525374)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ahol a horizont az otthona részévé válik, Luxus és panoráma Máriaremetén Vannak otthonok, amelyek már az első pillanatban rabul...
169 000 000 HUF
1 536 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (53859736)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! Budapest XVII. kerületének egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Rákoscsabán, csendes, ny...
81 900 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95791836)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerületben Őrmezőn, Új Építésű Társasházban Eladó Egy 54nm-Es (+14nm terasz), Lakás Napelemrendszerrel. A napelem rendsze...
119 850 000 HUF
2 219 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (88624854)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Balla Ingatlan siófoki irodájának ajánlatában. Siófokon, Ezüstparton, szabadstrandhoz közel, vízparttól 8 perc sétára 4 laká...
76 400 000 HUF
1 317 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (57966444)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó tetőtéri, 2+2 félszobás lakás VESZPRÉMBEN! FIGYELEM! - a lakás TEHERMENTES - Akár azonnal költözhető - a tetőtér szint...
80 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64979478)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Zrínyi Gimnázium Közelében, 2. Emeleti, 56 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, zárt udvarban autóbeállási és garázs ...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34288959)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kosbor utcán tégla építésű, liftes társasházban, Nappali + 2 szobás + gardrób, erkélyes, 61/74 nm-es, 4. emeleti ...
66 500 000 HUF
898 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (69576244)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Malomkertben, Ady Endre utcában, 2 külön nyíló szobás, 46 nm-es csúsztatott zsalus építésű társasház 3. emeletén ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75424621)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Belvárosban, Omnia kávézó közelében eladásra kínálunk Nappali + 1 szobás, 2 erkélyes, 58 nm-es lakást tégla építé...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92795247)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Zrínyi Gimnázium közelében kínálunk megvételre egy 56 m²-es, 2. emeleti, téglaépítésű társasházi ...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33363673)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt városrészében, Malomkertben, az Ady Endre utcában eladó egy 46 nm-es, 3. emeleti, jó állapotú lakás. Az ing...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (26553759)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Belvárosban, a Kossuth utcán, eladó egy 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes, kívülről szigetelt, igényes kialakítású, lift...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal