Eladó tégla lakás (35418 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 35 418 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (93343537)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Irányár: 63. 900. 000 FtTelefonszám: 06 20 9  268 433 NYÍREGYHÁZA belváros szívében 76 négyzetméteres, három szobás + nappalis ...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53977837)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza abszolút belvárosában eladó egy teljes körűen felújított, modern kialakítású, 76 m²-es, 2+1 szoba nappalis 2. emele...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43994248)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosának egyik közkedvelt részén eladó egy 58 m²-es, belső szintes, 1 szoba nappalis elrendezésű igényesen felú...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (29143325)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendrén 90 nm-es lakás eladó. Az ingatlan felújított. Beosztása: nappali + három hálószoba, zuhanyzós fürdő, az emelete...
99 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34734693)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretne egy olyan otthonban élni, ahol a belvárosi életérzés és a nyugodt lakókörnyezet tökéletes egyensúlyban van? Van egy jó...
99 000 000 HUF
1 394 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99527839)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
75, 90 Nm-es, 46, 20 nm-es terasszal rendelkező harmadik emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 2 szoba, fü...
158 400 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34364395)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
51, 60 Nm-es, 14, 95 nm-es terasszal rendelkező negyedik emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 1 szoba, fü...
97 473 750 HUF
1 652 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94437958)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
84, 20 Nm-es, 7, 60 nm-es loggiával rendelkező második emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 3 szoba, 2 fü...
140 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (42237355)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56, 85 Nm-es, 5, 70 nm-es loggiával rendelkező első emeleti lakás eladó. Elosztása: amerikai konyhás nappali, 1 szoba, külön f...
95 520 000 HUF
1 618 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28535439)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
50, 80 Nm-es, 10, 40 nm-es loggiával rendelkező földszinti lakás eladó, 35, 85 nm-es kertkapcsolattal. Elosztása: amerikai kony...
95 500 000 HUF
1 705 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38625577)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
63, 50 Nm-es, 10, 40 nm-es loggiával rendelkező földszinti lakás eladó, 57, 85 nm-es kertkapcsolattal. Elosztása: amerikai kony...
114 500 000 HUF
1 683 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (99996447)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény központjában, téglaépítésű társasház 3. emeletén, 56 nm-es, 2 külön szobás, gázkonvektor fűtéses, loggiás lakás...
46 500 000 HUF
830 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (82445772)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Mező utcában, tégla építésű társasház 2. emeletén, 78 nm-es, amerikai konyhás nappali+3 külön szobás, erkélyes, ...
59 900 000 HUF
767 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (67595535)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2. emeleti, 2 szobás lakás a x. kerületben, a Kistorony park közelében! Budapest x. kerületének kedvelt részén, a Kisto...
53 200 000 HUF
1 043 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (73256448)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó egy praktikus elrendezésű, ideális, családi otthon pápán! Kiváló lokáció! Eladásra kínálok Pápa Felsővárosi részén egy 20...
56 500 000 HUF
680 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (51617822)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Luxus ikerház eladó Budaörs kertvárosban Budaörs egyik legnyugodtabb, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy exkluzív, 5 sz...
255 000 000 HUF
1 821 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75312263)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökéletes otthon vagy nagyszerű befektetés! Eladó egy világos, rendkívül jó elosztású, 2 szobás lakás Újlipótváros legkedvelteb...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37438357)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új építésű lakás a XIII. kerület szívében, Jász utcában 51 m², első tulajdonostól, 2025-ben átadott házban! Eladó egy m...
97 000 000 HUF
1 901 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84543845)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti életérzés a városban! Ha szereted a modern városi hangulatot, de nem aka...
99 400 000 HUF
1 840 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35394467)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma