Eladó új építésű házak Nyíregyháza 80 millió alatt (111 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű házak Nyíregyháza 80 millió alatt

Rendezés:

Összes találat: 111 db
Nyíregyházán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Nyíregyházán
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53934345)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Nyírszőlős központjában, új építésű 93nm-es, 3 szoba + Nappali teraszkapcsolattal, gardróbhelységgel, külön fürdő é...
76 500 000 HUF
683 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (63994411)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 378 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Hímes városrészben, csendes környezetben épül egy 96 m² összterületű, téglaépítésű családi ikerház, mely 2025 végén...
79 900 000 HUF
832 291 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (94283252)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 3
Nyírszőlős egyik legcsendesebb, legkedveltebb utcájában kínálok eladásra egy új építésű, mediterrán stílusú ikerházat, amely a ...
79 900 000 HUF
726 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73318755)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkeresettebb városrészében, Nyírszőlősön kínálunk megvételre egy kifinomult megjelenésű ikerházat, ahol a f...
79 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (54563629)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Nyírszőlős egyik csendes, rendezett utcájában megbízható kivitelezőtől, saroktelken épülő, modern ikerház mindkét fele eladó! ...
79 900 000 HUF
739 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (43275193)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A projekt lakásainak jelentős része már új tulajdonosra talált. a még elérhető ikerházak száma limitált, így érdemes mielőbb él...
64 900 000 HUF
801 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (35966354)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akik nyugodt kertvárosi környezetben szeretnének élni, ugyanakkor fontos szám...
79 900 000 HUF
823 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77364824)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 2
Igény esetén a telek további 700 m²-rel bővíthető (5 MFt), így kiváló lehetőség akár hosszú távú tervezéshez is. Praktikus, é...
77 000 000 HUF
905 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94285922)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1384 m2
Szobaszám: 4
Ha olyan új építésű családi házat keresel, amely nem kompromisszum, hanem lehetőség, akkor ezt az ingatlant látnod kell! Elad...
33 000 000 HUF
279 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (68273683)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Nyírszőlős csendes, fejlődő lakóövezetében, a Gólyahír utcában kínáljuk megvételre ezt a modern, egyszintes kialak...
79 900 000 HUF
739 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (55998573)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Képzeld el: minden reggel a napsütötte kert ölelésében kezded a napot – három külön háló, tágas nappali, két fürdőszoba és 123 ...
74 900 000 HUF
608 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (41982737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Túl kicsi a mostani? Vagy csak megérdemled a szintlépést? Akkor figyelj! Most bemutatom Neked ikerházunk "a" lakóegységét! ...
74 900 000 HUF
624 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77812977)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy minden nap csend és nyugalom fogad, miközben egy letisztult, modern családi házba térsz haza, Nyírszőlős egyik...
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (44349793)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 3
Keresi az arany középutat a méret és a kényelem között? Szeretne egy könnyen fenntartható, új építésű házat, amit saját ízlésér...
69 490 000 HUF
1 240 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (78332933)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 3
69 490 000 HUF
1 240 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93335274)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 3
69 490 000 HUF
1 240 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (43165139)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Nyírszőlőben új építésű, 123 nm -es, 3 szoba + amerikai konyhás nappalival teraszkapcsolattal, 1 fürdő és 2 wc-ve...
74 900 000 HUF
608 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (11742474)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza – Gólyahír utca | Új építésű, egyszintes családi ház garázzsal, nagy kerttel Nyíregyháza csendes, fejlődő lakóövez...
79 900 000 HUF
739 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (63375734)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Nyírszőlős egymás melletti, garázsnál érintkező nappali +2 szobás ikerház eladó Zöld Otthon, Alacsony Rezsi – Moder...
74 900 000 HUF
657 017 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (84434477)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3
Zöld Otthon, Garázzsal – Modern Elegancia Nyírszőlős Szívében! Szeretne egy olyan otthont, ahol a modern technológia találkoz...
69 900 000 HUF
803 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű házat Nyíregyházán?
← Előző oldal1 / 6 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó új építésű ház Nyíregyházán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak az új építésű nyíregyházai házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést megtalálhatsz. Esetleg böngéssz az eladó ingatlan aloldal hirdetései között.