Eladó új építésű ingatlanok 80 millió alatt (6 388 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű ingatlanok 80 millió alatt

Rendezés:

Összes találat: 6 388 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34825359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 3
Most igazán számít az alacsony rezsiköltség, kiváló energetikával épül meg álmai OTTHONA Csatlakozhat Ön is a mára már új csal...
49 500 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (44563939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A ütem első emelet 65, 1+1 szoba. Balaton déli partjának egyik leghosszabb szabad strandjának közelében, Fonyódon új építésű la...
64 192 000 HUF
1 689 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (18863997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A ütem második emelet 73, 1+1 szoba. Balaton déli partjának egyik leghosszabb szabad strandjának közelében, Fonyódon új építésű...
59 999 000 HUF
1 666 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (74738357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló kiemelt fürdőövezetében új építésű társasházi lakások leköthetőek a Tanan Corner társasházban! A kivitelezés 2...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkenyei tégla lakás hirdetés (82467428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Berkenyén eladó egy 22 lakásos, befejezés előtt álló társasház-projekt. a közelében vasúti megálló is található, Berkenye infra...
472 150 HUF
13 490 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai ikerház hirdetés (19437565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 2
Kiskunlacháza központjában, az Arany János utcában kínálom eladásra egy új építésű ikerház 1 db 40 nm lakását, 170 nm saját, el...
44 900 000 HUF
1 151 282 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (23457443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
Eladó ikerház Taksony kertvárosában a Ráckevei Duna közelében. 30-As kerámia tégla főfalakkal és könnyűszerkezetes födémmel épü...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszentimrei családi ház hirdetés (93441332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mátraszentimre – exkluzív új építésű lakások a hegyek SZÍVÉBEN Kivételes lehetőség a Mátrában! Eladó 48 nm-es új építésű prém...
57 600 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (79251785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza kedvelt  lakóövezetében a Nyírszőlősbe vezető Westsik v. Út lokációjában kínálok megvételre egy ikerházat a követke...
80 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (75377316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 4
Sóstóhegy kedvelt utcájának közelében új szintes ikerház! - 30-S tégla, 15 cm szigetelés - lapos tető  - amerikai konyhás n...
75 900 000 HUF
690 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (42659234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán az Orosi út kedvelt kertvárosi részén eladó egy 133/125 nm-s, 3 szoba+nappalis ikerház, 100%-os készültségben, 530...
75 000 000 HUF
563 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (44791546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű téglalakások ELADÓK! Vácon eladó 65 nm-es emeleti téglalakás. a lakásban amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba, e...
62 000 000 HUF
953 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (63826352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű téglalakások ELADÓK! Vácon eladó 65 nm-es földszinti téglalakás. a lakásban amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba...
66 000 000 HUF
1 015 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (55487463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 101 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős garáz...
65 000 000 HUF
643 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (44849223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Dunapart közelében eladó! 85 Nm-es belső hasznos alapterületű 3 szoba, 2 fürdőszobás, nappali, konyha étkezős ikerhá...
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (33965923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 4
Sáránd főút közeli részén eladó újépítésű családi házak! Aszfaltozott utcában helyezkedik el, mindenhez közel, ami szükséges ...
65 000 000 HUF
698 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (44543723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 865 m2
Szobaszám: 4
Egyedi AJÁNLAT! ! ALACSONY rezsiköltségű új építésű ikerházfél eladó, 866 m2-es telken. Megbízható kivitelező, több mint 20 ...
72 980 000 HUF
947 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34378473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
51 900 000 HUF
1 526 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (62689992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 2. emeleti, 65m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
35 840 000 HUF
551 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (17837293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted