Eladó új építésű ingatlanok 80 millió alatt (6 395 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó új építésű ingatlanok 80 millió alatt

Rendezés:

Összes találat: 6 395 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Zalakarosi tégla lakás hirdetés (48244192)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #164578 hivatkozási számú zalakarosi társasházi lakás. -Zalakaros üd...
57 900 000 HUF
761 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61545434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Korszerűség, luxus, energiatakarékos otthonok, kiváló lokáció, értékálló befektetés Közel a belvároshoz, a Nyugati pályaudvar k...
71 900 000 HUF
2 178 787 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57439534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új lakások Miskolctapolcán 833. 000Ft/m2 ártól eladók! Átadás 2025! A földszinten hirdetett 40 m2-es Akciós kertes lakásunk b...
59 940 000 HUF
1 175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki hétvégi ház hirdetés (12364884)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1031 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #169598 hivatkozási számú egerszalóki nyaraló. a négy év...
39 900 000 HUF
1 108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (34367572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Modern Új ház Szolnok szívében 100 m2 lakótér !!!! -Az ingatlan új építésű, 100 m2 nettó alap területű, tégla szerkezetű -Átad...
76 900 000 HUF
769 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (51347923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győrszabadhegy frekventált részén, csendes, belső udvarra néző déli tájolású, tetőtéri lakás eladó! BEFEKTETŐKNEK, egyetemistá...
47 900 000 HUF
760 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (41374479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló lokáció! Egyetem, Belváros, Termálfürdő 5-10 perc séta Hőszivattyús lakások aa+ energetika besorolással ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKT...
47 990 000 HUF
1 230 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (91271234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
45 990 000 HUF
806 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (53446679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pest Vármegyében egy könnyűszerkezetes technologiával épített családi, vagy ikerházat. Megvásárolt telekre 6 h...
57 000 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (37898476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
2024. Évi építés! Kecskemét Szabó Sándor telepen, új építésű osztáson, 283 m2-es telken, 74,74 m2-es, nappali + 2 szobás ikerh...
64 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (16983157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1888 m2
Szobaszám: 2
Ha szereted a csendet és a nyugalmat, és elbújnál a világ elől, megtaláltad az ideális helyet. Tanya kisbirtok, önfenntartó él...
23 500 000 HUF
261 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79773667)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
53 500 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni házrész hirdetés (49967432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Szigetszentmárton Dunához közeli részén 85 nm-es belső kertre néző társasházi ingatlan eladó 734 nm-es teleken. ...
72 900 000 HUF
867 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (74142568)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 809 m2
Szobaszám: 3
Enying csendes, nyugodt környékén eladóvá vált egy 809 m²-es saroktelken elhelyezkedő 83 m² -es új építésű, délnyugati fekvésű ...
55 000 000 HUF
662 650 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb iroda hirdetés (35183274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Van elkölthető pénz a cégében? Fektessen be! Vásároljon irodát! Gyors ügyintézés! Idei költség! Fordított áfa a vállalkozói sz...
35 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (33661639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 4
Hőszivattyús, egyszintes családi ház Kerepes Panoráma Lakóparkban, saját kerttel Örökpanorámás, új építésű, önálló családi lak...
72 000 000 HUF
742 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (25437957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 4
72 000 000 HUF
742 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (19254714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
Új építésű egyszintes családi ház – Kerepes Panoráma Lakópark Megvételre kínálok a Panoráma Lakóparkban egy hőszivattyús, egys...
74 900 000 HUF
851 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (45872484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház 584 nm-es telken – Kerepes Panoráma Lakópark Megvételre kínálok egy hőszivattyús, nappali + 3 hálószobá...
79 500 000 HUF
864 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (32238786)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
Egyszintes családi ház Kerepes panoráma lakóparkban 325 nm-es saját telekrésszel ELADÓ! Megvételre kínálok egy 79 nm-es, napp...
69 900 000 HUF
884 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal