Eladó új építésű ingatlanok Budapest (6 673 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 673 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53252737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
68 210 000 HUF
1 894 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (54292533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 232 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 4
II/a. kerület Ó-falu új házakkal beépített részén eladó egy új, korszerű anyagokkal és felszereltséggel épült családi ház. Az é...
299 000 000 HUF
1 288 793 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (26469928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Azonnal költözhető! Penthouse LAKÁS! ! ÚJPEST KÖZPONTJÁBAN! Alacsony rezsi, olcsó fenntarthatóság, kiváló elhelyezkedés! ...
199 000 000 HUF
1 184 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77422789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Történelem, luxus, elegancia – Azonnal költözhető, bú...
380 000 000 HUF
3 275 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43497644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
430 000 000 HUF
3 771 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96926942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
410 000 000 HUF
3 761 467 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37484731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
420 000 000 HUF
3 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89772474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
410 000 000 HUF
3 761 467 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51533752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 288 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Luxus és elegancia a természet ölelésében AZONNAL kö...
840 000 000 HUF
2 916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42824673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  Történelem, luxus, elegancia – Azonnal költözhető, b...
380 000 000 HUF
4 269 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53337266)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
340 000 000 HUF
3 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (49647744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
450 000 000 HUF
3 169 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43793563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
800 000 000 HUF
3 846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (89994393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:   A II. kerület Felhévízi részén, zsákutcában, békés,...
329 000 000 HUF
2 150 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (58537495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
325 000 000 HUF
1 805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84388742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: ÚJ építésű penthouse lakás lélegzetelállító PANORÁMÁV...
598 000 000 HUF
4 095 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33376735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Utolsó költözhető lakások! Akciós ÁR! LAKÁS 73, 6 nm + 37, 7 nm TERASZ Kertvárosi hangulat és a környezet védelme, remek infr...
134 390 000 HUF
1 816 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (25431637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
2023-As, új építésű, 1 emeleti, ** 1 **-es számú lakás Budapest soroksáron, átadásra készen! , *** Teljes bútorzattal ***Összef...
79 900 000 HUF
746 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49999722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó exkluzív dunai panorámás 3 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban! Fedezze fel a modern városi életstílus é...
145 000 000 HUF
1 959 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58312797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban! Fedezze fel a modern városi életstílus és a természet kö...
91 900 000 HUF
1 955 319 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal