Eladó új építésű ingatlanok Dabas (75 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 75 db
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (83756697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Dabas-Gyónon eladásra kínálunk kertvárosi környezetben egy 96 m2-es alapterületű, összkomfortos új építésű családi házat 593 m2...
89 900 000 HUF
956 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (78484479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Dabas-Sáriban eladó egy vadonatúj, modern ikerházfél, amely minden igényt kielégítő kialakítással és magas minőségű anyagok fel...
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (45363636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 4
Eladó ház, Pest megye, Dabas SZÉP kialakítású, parkosított, kertes ikerház SÁRIBAN! ! Dabason eladó igényesen kialakított ik...
119 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (37723674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1228 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas központi, elit, részén nívós környezetben eladó egy önálló 106 nm-es családi ház 1229 nm-es telekk...
108 900 000 HUF
1 027 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (42442369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Dabason eladásra kínálok 500 nm-es telekrészen, egy nettó 97 nm-es, újépítésű ikerházat. Az ingatlanban 3 szoba, konyha- étkező...
76 900 000 HUF
792 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (83333798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas központhoz közel, de csendes részen eladó, egy külön bejáratos nettó 82 nm-es ikerház fél ház+ 19 ...
85 000 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (18757282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén, Egy új lakóparkban, eladó egy külön bejáratos nettó 95 nm-es családi ház( nem iker...
89 900 000 HUF
946 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (78693495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapesttől 35 percre, Dabas központi részén, eladó egy 91 nm-es (autó beállóval) ikerház fél 400 nm-es telekkel. a ház kétlaká...
74 000 000 HUF
813 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (29849879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén, Egy új lakóparkban, eladó egy külön bejáratos 95 nm-es családi ház( nem ikerház) 5...
89 990 000 HUF
947 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (35246679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 8000 m2
Szobaszám: 4+ 10 fél
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén eladó, egy különleges befektetés fantasztikus áron! 1 Hektár belterületi telek ami ...
120 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (59347653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! CSOK+-ra alkalmas ikerház fél! Dabason, a városközponthoz közel megvételre kínálo...
84 990 000 HUF
849 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (42294272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy rendkívüli ingatlant, amely Dabas szívében található. ! Ez a lenyűgöző, új építésű lakóingatlan a modern é...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (53446679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pest Vármegyében egy könnyűszerkezetes technologiával épített családi, vagy ikerházat. Megvásárolt telekre 6 h...
57 000 000 HUF
570 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (45985777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Dabason, a városközponthoz közel megvételre kínálok 700 nm-es telken egy 93 nm-es újépítésű ikerház felet. Az ingatlanban 3 há...
99 990 000 HUF
1 075 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (79394252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Csok+ -ra alkalmas! Dabason, csendes mellékutcában megvételre kínálok 593 nm-es telken, egy 95 nm-es újépítésű családi házat. ...
89 900 000 HUF
946 315 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű ingatlant Dabason?
← Előző oldal4 / 4 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal