Eladó új építésű ingatlanok Fót (133 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 133 db
Eladó Fóti ikerház hirdetés (74472469)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház FótújfaluAz építkezés már elkezdődött! ! a 2. Lakás már eladásra került a kiváló hátterű Kifvitelelző r...
145 000 000 HUF
1 013 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (47471544)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 5
Gyönyörű családi ház Fóton, akár Kétgeneráció részére is! Fót Kisalag részén kínálom eladásra ezt az új építésű 150 nm -es napp...
155 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti ikerház hirdetés (55748378)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház álomotthon Fóton Csillagdomb projektÁtadás: 2026 márciusElhelyezkedés: Fót, Csillagdomb modern, családbarát ...
142 600 000 HUF
1 080 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (93467594)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új építésű ikerházfél Fót kisalagon garázzsal, TERASSZAL! Fót csendes, családi házas övezetében kínálok megvételre egy modern k...
135 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (38921453)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű ikerházfél Fót kisalagon garázzsal, terasszal! Fót csendes, családi házas övezetében kínálok megvételre egy modern k...
145 000 000 HUF
1 559 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (64264339)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 340 nm-es kerttel! 2026. Októberi átadás! Ház jellemzői:- hőszivattyú, amerika...
121 000 000 HUF
1 247 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (41354394)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 476 nm-es kerttel! 2026. Októberére elkészül! Ház jellemzői: hőszivattyú, amer...
124 300 000 HUF
1 294 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (63233233)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új építésű ikerházfél Fót kisalagon – garázzsal, TERASSZAL Fót csendes, családi házas övezetében kínálok megvételre egy modern...
135 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (28723972)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
145 000 000 HUF
1 559 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (69524448)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
145 000 000 HUF
1 013 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (16939247)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház Fótújfalun. Az építkezés már elkezdődött! ! a 2. Lakás már értékesítésre került a kiváló hátterű kivite...
145 000 000 HUF
1 013 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (53868984)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház FótújfaluAz építkezés már elkezdődött! ! A 2. Lakás már eladásra került a kiváló hátterű Kifvitelelző...
145 000 000 HUF
1 013 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (96574396)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
145 000 000 HUF
1 013 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (89397877)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
145 000 000 HUF
1 013 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (72628759)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerház Fótújfalu Az építkezés már elkezdődött! ! A 2. Lakás már eladásra került a kiváló hátterű Kifvitelel...
145 000 000 HUF
1 013 986 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (55823955)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Fót, Öregfalu részén egy új építésű, 121 nm-es, kertkapcsolatos ikerházat. Az ingatlan elrendezése kiváló: ...
121 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (43651482)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: 4
124 300 000 HUF
1 027 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (43673498)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Fótújfalun kínálunk megvételre egy 2026-ban épülő, egyszintes, nettó 127 nm alapterületű, plusz 15, 8 nm terasszal rendelkező, ...
149 900 000 HUF
1 180 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (39272491)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az elosztás is praktikus: 4 szoba, nyugati tájolású konyha, előszoba és 2 fürdőszoba áll rendelkezésre, ami kuriózum a mai inga...
134 900 000 HUF
1 376 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (94688983)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3
Kedves Otthonkereső! ÚJ építésű, földszintes ikerház – saját telek, modern műszaki TARTALOM! Fót csendes, fejlődő részén kí...
135 000 000 HUF
1 298 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű ingatlant Fóton?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal