Eladó új építésű ingatlanok Gödöllő (164 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 164 db
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (76858848)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali+3 szobás, teraszos ikerház fél Gödöllőn! Megvételre kínáljuk Gödöllő belvárosától a csak pár percre épülő,...
129 900 000 HUF
1 091 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (35955375)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű ikerházfél Gödöllő egyik legkedveltebb részén – a Kastély mögötti Alvég városrészben! Nappali + 4 szobás, gar...
144 650 000 HUF
1 055 839 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (14343244)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő legkedveltebb részén, a Kertváros szívében új építésű ikerházfél eladó! Csendes, zöldövezeti környezet, kiváló közlek...
149 900 000 HUF
1 040 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (41897567)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő: új építésű, örök panorámás, rövid időn belül költözhető, nappali+3 szobás, 2 teraszos, garázzsal rendelkező ikerház, 7...
168 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (54399494)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 5
Új építésű 155nm-es (lakóterület 109nm) önálló családi ház 515 m² telekkel! Gödöllő Fenyves – nappali + 4 szobás, garázsos, ú...
149 900 000 HUF
1 189 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (37754937)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 5
Gödöllő csendes, nyugodt részén, kiváló elosztással rendelkező, nagyon jó fekvésű, nappali+4 szobás energiatakarékos ikerházfél...
144 000 000 HUF
1 152 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (95535874)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Eladó ikerházfél Gödöllő kedvelt kertvárosi részén! Gödöllő egyik legkeresettebb, csendes, nyugodt környékén kínálunk megvéte...
150 000 000 HUF
1 034 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (99312948)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 4
129 900 000 HUF
1 091 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (53232754)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
1 040 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (86934526)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
1 040 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (34619327)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
144 650 000 HUF
1 055 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (76916373)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Gödöllő központhoz közeli kertvárosi részén, nappali + 4 szobás újépítésű ikerházfél referenciákkal rendelkező, megbízható épít...
125 000 000 HUF
1 106 194 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (35623494)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2