Eladó új építésű ingatlanok Kecskemét (1 060 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 060 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38142253)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Pár héten belül költözhető, 92nm-es ingatlan várja első lakóit. Az ingatlan rendelkezik 4 szobával, tágas fényes amerikai konyh...
60 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94294137)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Szeretne idén nyáron új kertes házába költözni? Ez most lehetséges, Új család beköltözését várja 91nm-es 4 szoba+nappalis cso...
58 000 000 HUF
637 362 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27676496)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét Alsószéktón egy modern, új építésű családi ház egy hangulatos lakóparkban. Ez a 4 hálószobás ingatlan amerikai ...
58 000 000 HUF
637 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74679944)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 3
Egy vadonatúj családi ház vár téged! Eladásra kínálok egy kulcsrakész tégla építésű családi házat Hetényegyházán. a telek rendk...
70 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98418376)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű családi ház Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében a Vacsiközben. 110 Négyzetméteres otthon minden modern igényt...
85 000 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (68842154)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy varázslatos, 100 négyzetméteres téglaházat, melyben 3 hangulatos szoba és egy amerikai konyhás nappali ta...
70 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (66776624)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Az általunk kínált Green lakópark egy olyan hely, ahol a természet és a városi élet találkozik. a parkban rengeteg zöld terület...
85 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (89344243)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Eladó ikerház Kecskeméten. Legyen Ön az első lakója! Kecskemét-Hetényegyházán eladó új építésű ikerház. A házak egyenként 9...
67 990 000 HUF
679 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29215433)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 4
Legyen Öné ez a remek energiatakarékos tégla családi otthon, melyet Kecskemét közkedvelt városrészében a Halasi úti kiskertekné...
72 500 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47798347)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 4
Téglaház eladó Kecskemét központjától pár km-re nyugodt környezetben eladó 2 szintes 98 nm-es tégla nappali+3 szobás családi h...
58 500 000 HUF
596 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39329689)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
2 Szintes újépítésű ház várja első lakóit Ez a két szintes, könnyűszerkezetes, 90nm-es hangulatos ház, mely 1600nm-es telken t...
51 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45343523)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Kecskeméten 100 m2-es családi ház eladó Kecskemét, közkedvelt külterületén, 800m2 telken kínálunk 100m2-es családi házat, kivi...
51 000 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57623968)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 4
Modern napelemes 117 nm-es otthon várja lakóit Vacsi közben! Kétszintes napelemes energiatakarékos ikerház Vacsi közben! R> ...
82 200 000 HUF
702 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23384832)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakópark egy már szépen kiépült, új házakkal beépített területen talá...
70 000 000 HUF
693 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38644933)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét- Katonatelep eladásra kínáljuk remek elosztású családi házat Kecskemét- Katonatelep aszfaltos út mellett elhelyezkedő...
59 100 000 HUF
557 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (28828275)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 3
Hetényegyházán, új építésű 60m2 téglaház eladó  Hetényegyházán, új építésű 60m2 téglaház, 475m2 telken eladó. -2 Szoba plusz...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95743739)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: 4
90 m2 új építésű, családi ház, otthon teremtőknek Velünk valóra válhat! Rendkívüli ajánlat. Kecskemét kertvárosában, napelem...
54 500 000 HUF
605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39138292)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
107 m2 új építésű tégla családi ház Katonatelep aszfaltos utcájában Hetényegyházán és Katonatelepen folyamatosan épülő családi...
70 500 000 HUF
658 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38344763)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Családi házról álmodik? Nálunk az álmok valóra válnak! Ez a csodálatos otthon mindent megad, amire csak vágyhatsz: tágas tere...
59 900 000 HUF
658 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53715425)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Vegyen netto 90 nm-es új építésű házat Katonatelepen Ajánlom ezt a 90 nm-es, nappali + 3 szobás, fedett teraszos házat Kecskem...
52 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való új építésű ingatlant Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal