Eladó új építésű ingatlanok (22 356 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 356 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83515773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét, kialakulóban lévő új városrészében, új építésű társasházak övezetében, eladásra kínálunk, újépítésű legújabb energet...
64 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33653784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kinálunk egy exkluzív lakást a Sun Hill Residence-ben Budapest szívében, kitekintéssel a Budai Várra. Fedezze fel ...
152 000 000 HUF
3 534 883 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23933346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álomotthonok újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a bme és az elte közelébe...
88 600 000 HUF
2 215 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (71794373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 700 000 HUF
2 242 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (58927387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
90 600 000 HUF
2 209 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (66934864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
73 800 000 HUF
2 380 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52764492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
93 800 000 HUF
2 181 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37213375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
155 900 000 HUF
2 514 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73856985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
98 430 000 HUF
2 289 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34449131)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
Debrecen, Lencztelep kedvelt részén, 158nm-es, kétszintes, Nappalii-étkezőkonyhás + 4 szobás, 3 fürdőszobás, új építésű családi...
129 600 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (76437943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 5
142 800 000 HUF
903 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (63913494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 3
Debrecen, Pallagon eladó új építésű 142 m2-es, nappali + három szobás, két emeletes, magas műszaki tartalommal rendelkező ikerh...
159 000 000 HUF
1 119 718 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári ikerház hirdetés (36715594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175313 hivatkozási számú székesfehérvári ikerház. Eladásra kín...
95 450 000 HUF
867 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (79275479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaharasztin, új építésű, prémium kivitelezésű, első emeleti erkélyes lakás eladó! A város nagy presztízsű, számos kitűnő re...
94 785 000 HUF
1 553 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki ikerház hirdetés (44354823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 3
Zsámbék újépítésű csendes részén, újonnan parcellázott telkeken kínálok megvételre nagyon jó elosztású, egyszintes, Nappali+ 3 ...
99 900 000 HUF
979 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (34644921)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 4
Garázsos, önálló családi ház! Bugyin, csendes, kulturált környezetben kínálok eladásra új építésű, nettó 132 nm, 4 szobás, ga...
102 900 000 HUF
779 545 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki ikerház hirdetés (34634479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 1
99 900 000 HUF
979 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki ikerház hirdetés (32541687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 3
99 900 000 HUF
979 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi ikerház hirdetés (14864544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Azonnal költözhető, prémium minőségű otthon keresi új lakóit, Budapesttől mindössze negyed órányira. Herceghalomban eladó egy...
189 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43792495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs mecsekoldali részén eladó egy 2023-ban épült, 1. Em-i, 106 nm-es lakótérrel rendelkező, 3 szoba+ amerikai konyha-nappali e...
189 900 000 HUF
1 791 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal