Eladó új építésű ingatlanok (22 356 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 356 db
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (52346927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, földszinti, 2 szobás, 37m²-es kertkapcsolatos tég...
36 710 000 HUF
992 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (84274297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, földszinti, 2 szobás, 42m²-es kertkapcsolatos tég...
39 430 000 HUF
938 809 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (97563914)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, földszinti, 1 szobás, 32m²-es kertkapcsolatos tég...
32 820 000 HUF
1 025 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (27257399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újépítésű kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 80 nm-es ikerház-fél Mendén eladó! CSOK Plusz igényelhető: 1 vállalt gyermek es...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (83677686)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedülálló penthouse lakás őrmező zöld szívében -luxus életérzés, kompromisszumok nélkül Álmodott már arról, hogy egy teljes e...
259 000 000 HUF
3 047 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (63647373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Gödöllő keresett kastély mögötti részén az Alvégben, referenciákkal rendelkező, megbízható kivitelező által épülő nappali + 4 s...
144 650 000 HUF
1 257 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (38789322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 5
144 650 000 HUF
1 246 982 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Seregélyesi családi ház hirdetés (45712689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Tekintse meg a képen látható házat – pontosan ilyen új építésű otthon készül el Seregélyesen, egy csendes, nyugodt környezetben...
67 100 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (87696288)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha hétközben szereted otthonról intézni a munkádat, hétvégenként viszont nagy társasággal grilleznél, jakuzziznál a kertben és ...
209 000 000 HUF
1 019 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (37748134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Újépítésű kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 111, 5 nm-es ikerház-fél Mendén eladó! CSOK Plusz igényelhető: 1 vállalt gyerme...
89 900 000 HUF
809 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95545949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 3
Prémium minőségű kulcsrakész családi ház; hosszú távra tervezve, garanciával! Netto 70 m2-es tégla építésű családi ház az Ön á...
45 900 000 HUF
655 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (44843345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, 2. emeleti, 1 szobás, 46m²-es tégla lakás eladó. ...
38 300 000 HUF
832 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (57179775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, 2. emeleti, 1 szobás, 37m²-es tégla lakás eladó. ...
34 100 000 HUF
921 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (38954395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
34 100 000 HUF
921 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (44452734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 300 000 HUF
832 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi egyéb lakás hirdetés (37447456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hegyeshalom új lakóövezeti részén, csendes, nyugodt környezetben, új építésű, földszinti, 3 szoba + nappalis, 69m²-es kertkapcs...
63 500 000 HUF
920 289 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33167663)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten, új építésű, nappali + 3 szobás családi ház a legmodernebb technológiákkal, prémium anyagokkal! - Nettó 90 m² - t...
81 600 000 HUF
906 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kartali családi ház hirdetés (26976927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
***Eladó új építésű hőszivattyús, energiatakarékos, 260 nm-es, családi ház Kartal csendes RÉSZÉN! *** Eladásra kínálok egy 200...
165 000 000 HUF
634 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi egyéb ipari ingatlan hirdetés (34996491)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 192 m2
Szobaszám: n/a
Eladó raktárcsarnokok Alsónémedi ipari övezetében, az 5-ös főút mentén, az M0-s autóúttól1 km-re, az M5-ös autópálya közvetlen ...
129 960 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi egyéb ipari ingatlan hirdetés (21969373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 675 m2
Telekterület: 192 m2
Szobaszám: n/a
230 850 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal