Eladó új építésű ingatlanok (22 238 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 238 db
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (39844483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy minden igényt kielégítő, 2026-ban átadásra kerülő, 120 m2-es, földszintes, könnyűszerkezetes családi ház Pócsmegyer s...
124 900 000 HUF
1 040 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (32327282)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 19. kerületében, a köki Terminál szomszédságában új építésű társasházi lakások hőszivattyús fűtéssel, magas műszaki ta...
104 900 000 HUF
1 279 268 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (27437477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 4
Álom otthon luxus kivitelben eladó ceglédbercelen, közel Budapesthez! ÚJ építésű medencés családi ház 150 m2-es kialakítású 554...
195 000 000 HUF
1 392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (73724538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 10
Egyedi luxus ajánlat a rózsadomb szívében kizárólag az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! ÚJÉPÍTÉSŰ, teljes ház eladó a rózsadomb ...
1 164 494 000 HUF
2 646 577 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (24574533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű családi ház a Homokkertben! Debrecen közkedvelt, kertvárosi részén eladó, földszintes családi ház. Az új épí...
139 000 000 HUF
1 579 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49549734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű modern családi ház Debrecen közkedvelt részén, a Homokkertben! Az ingatlan Debrecen kedvelt, csendes részén, ...
139 000 000 HUF
1 336 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (94399237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 326 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179584 hivatkozási számú győrsági családi ház. Győrtől mindössz...
63 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (76314868)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a 41-es főút övezetében, a Kemence csárda környékén, új építésű, 125 nm-es hasznos alapterületű, ikerházak eladóa...
80 000 000 HUF
640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (77797945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nekem a Balaton a. . . . . . . . . . . . . . Siófok ezen hangulatos, érintetlen panorámás részén, a Liszt Ferenc sétányon, a g...
80 166 000 HUF
1 512 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (38864382)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton szerelmeseinek Siófok ezen hangulatos, érintetlen panorámás részén, a Liszt Ferenc sétányon, a gondos és alapos tervez...
81 928 000 HUF
1 575 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (54526954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Most rövid ideig akciós áron veheti meg ezt a csodás lakást! 82, 4 Millió helyett 78 400 000 Millió Ft! Új építésű társasház...
83 000 000 HUF
1 406 779 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (96723133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Most rövid ideig akciós áron veheti meg ezt a csodás lakást! 98, 8 Millió helyett 93 770 000 Millió Ft! Új építésű társasház...
98 000 000 HUF
1 531 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69426427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2