Eladó új építésű ingatlanok (22 238 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 238 db
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (96384647)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Dabas-Sáriban eladó egy vadonatúj, modern ikerházfél, amely minden igényt kielégítő kialakítással és magas minőségű anyagok fel...
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (97349313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 7
Új építésű ikerház egyik fele Debrecen egyik kiemelt kertvárosi részén eladó! /99. 000. 000Ft/ jelenlegi KÉSZÜLTSÉGBEN. Az inga...
99 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (73714774)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dabas szívében a Bartók Garden luxus lakóparkban eladó egy penthouse amerikaikonyhás -nappalival rendelkező napfényes lakás. Az...
77 872 000 HUF
1 366 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23852826)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerületben luxus hatlakásos társasházban 75, 5nm-es lakás 70nm terasszal keresi első lakóját! - Alakítható szobák ( jelenl...
194 900 000 HUF
2 598 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47445323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eladó Örökpanorámás, Kertkapcsolatos Okosotthon a 3. kerületben kétgenerációs lehetőséggel, exkluzív felszereltséggel! Budapest...
319 990 000 HUF
1 729 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (88417447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Rendkívüli lehetőség a város egyik legkeresettebb környékén - a XI. kerület és Budaörs határán: újépítésű luxuslakás 90 nm-es s...
375 420 000 HUF
2 007 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (63464877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 7
Új építésű ingatlan Debrecen egyik legkeresettebb részén. Kulcsrakészen 830. 000 Ft/ m2 ÁRON! Az ingatlan energia ellátásáról n...
139 900 000 HUF
748 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (99834237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 3
Csak a Komplex Ingatlan kínálatában: Tatabányán, a Panoráma lakóparkban, családi házas környezetben, 4 db új építésű, modern, e...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23444476)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A földszinten eladó egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás, keleti tájolású lakás 10 nm-es erkéllyel. BÚTOROZZA be lakását állami tá...
82 662 000 HUF
1 291 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24343243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosának déli határán, egy csendes kis utcában épül ez az új társasházi projekt, amely modern megoldásokkal és kiv...
75 212 550 HUF
1 232 992 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34973296)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, 67 m²-es lakás erkéllyel Debrecen belvárosában! Eladó a B épület 1. emeletén egy 67 m²-es, nappali + 2 szobás laká...
91 900 000 HUF
1 392 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33128793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Flower Residence: a tökéletes otthon, ahol a modern életstílus találkozik a kényelemmel Az a. Épületben 1. emeleti 76 nm-es, na...
99 400 000 HUF
1 307 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (43439552)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A projekt keretében egy 1. emeleti, 61 nm-es, nappali + 2 szobás lakás, 11 nm-es erkéllyel várja új tulajdonosát. Itt az ideje...
107 564 625 HUF
1 763 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (27143379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel új otthonát Pallagon: modern minimalista családi házak várnak Önre! A kitűnő lokációval rendelkező, lendületes, á...
159 000 000 HUF
1 195 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (73846517)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közvetlen Balaton parti lakások akár 1. 350. 000, - FT-os m2 ártól! Most, akár több millió forintos árengedménnyel vásárolhat...
96 934 240 HUF
1 762 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (77287473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 4
Válassza otthonának a Pallagon épült ikerházainkat! MODERN stílusú, energiatakarékos költözhető OTTHONOK! Igényes lakókörnyez...
160 125 000 HUF
1 089 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (13939937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
A projektben eladó egy 133, 96 nm-es, belső kétszintes, nappali + 4 szobás, nagy teraszos, kertkapcsolattal rendelkező ikerház....
150 000 000 HUF
1 119 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34387733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A c. Épület földszintjén eladó egy D-K-i tájolású 47 nm lakóterületű nappali + 1 szobás lakás, 9 nm-es loggiával. DEBRECEN, B...
71 900 000 HUF
1 382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (59329134)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az új társasház második emeletén 59 nm-es, nappali + 2 szobás, teljesen bútorozott lakás eladó. Az ingatlanhoz 10 nm-es erkély ...
108 900 000 HUF
1 845 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (85923762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Válassza otthonának a Pallagon épült ikerházainkat! MODERN stílusú, energiatakarékos költözhető OTTHONOK! Igényes lakókörnyeze...
201 600 000 HUF
950 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal