Eladó új építésű ingatlanok (22 170 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 170 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75595155)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakóparkunk Budapest, XIII. kerületének egyik legélhetőbb részén, a Béke tér közelében, folyamatosan modernizálódó környéken ta...
88 041 000 HUF
2 047 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55857525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 7. kerületében, Erzsébet körúthoz közeli csendes mellékutcában eladásra kináljuk, egy 1890-ben épült klasszicista polg...
165 120 000 HUF
2 064 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci sorház hirdetés (44526874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Vácon a kastélyliget lakóparkban kínálunk eladásra új építésű sorházakat 2026-os átadással! A 3%-os otthon start hitelre alka...
97 900 000 HUF
1 019 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (93934627)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
99 900 000 HUF
1 040 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (64552435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyháza, Orosi kivezető fiatal építésű utcájában lefoglalható 2026-be épülő iker ház mindkét oldala. Az ingatlan 80-56 m2-s...
76 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37239243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosának egyik kedvelt, nyugodt utcájában új építésű társasházi lakások leköthetők, 2026. Novemberi átadással. ...
62 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46599128)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű lakások 2026 novemberi átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: 1. Em. 41, ...
38 600 000 HUF
989 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (59534935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ez a tetőteraszos lakás új szintre emeli az otthon fogalmát A Szitásdomb II. Lakóparkban kínálunk megvételre egy kivételes adot...
95 654 250 HUF
1 039 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (36772674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Sopronban a Petőfi színház közelében, új építésű, 1 emeleti, 2 szintes 96 nm-es, am. Konyha-nappali+2 (igény szerint 3 szobás) ...
94 900 000 HUF
988 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (42447848)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Vas vármegyében, Szombathelyen egy 692 m2 nagyságú telken leköthető, egy új építésű bruttó 85 m2 beépített területű, nettó 70 m...
69 450 000 HUF
992 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (64644994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Vas vármegyében, Szombathelyen egy 836 m2 nagyságú telken leköthető, egy új építésű bruttó 103 m2 beépített területű, nettó 84 ...
84 900 000 HUF
1 010 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (97496335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Szabadhegy frekventált, központi részén, csendes belső udvaros környezetben, 9 lakásos társasházban rendkívüli jó adottság...
47 900 000 HUF
647 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri ikerház hirdetés (46444413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű álomotthon dupla komforttal? Ne keresse tovább! Tágas, 138 nm-es újépítésű ingatlan: amerikai konyhás nappali + 4 sz...
114 000 000 HUF
826 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri ikerház hirdetés (18775534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű álomotthon dupla komforttal? Ne keresse tovább! Tágas, 147 nm-es újépítésű ingatlan: amerikai konyhás nappali + 4 sz...
114 000 000 HUF
826 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi ikerház hirdetés (44696348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
Csepreg belvárosának csendes utcájában kínálok megvételre egy új építésű ikerházat, mely garázzsal kapcsolódik a másik ikerfélh...
59 400 000 HUF
690 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi ikerház hirdetés (46993367)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
56 900 000 HUF
661 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (48498233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 4
Vas megyében, Szombathelyen, Gencsapáti határán 120 nm-es, 4 szobás új építésű lakóház eladó! A kiváló fekvésű telkeken, Zöldm...
96 801 800 HUF
806 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (12426577)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Vas megyében, Szombathelyen, Gencsapáti határán 91 nm-es, 3 szobás új építésű lakóház eladó! A kiváló fekvésű telkeken, Zöldme...
65 602 208 HUF
720 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (82852737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
65 602 208 HUF
720 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (39314944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Vas megyében, Szombathelyen, Gencsapáti határán 99 nm-es, 4 szobás új építésű lakóház eladó! A kiváló fekvésű telkeken, Zöldme...
70 167 718 HUF
715 997 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal