Eladó új építésű ingatlanok (22 285 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 285 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35175387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunai PANORÁMA! VÍZPARTI Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező BERUHÁZÓTÓL! BUDAPEST XI. kerületében, közv...
102 275 000 HUF
2 045 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53462849)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vízparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező BERUHÁZÓTÓL! BUDAPEST XI. kerületében, közvetlenül a duna PA...
141 975 000 HUF
1 752 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (76473537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 750 000 HUF
1 864 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85875164)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 750 000 HUF
1 824 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (14744831)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 750 000 HUF
1 803 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (29229638)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
138 975 000 HUF
1 715 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77544342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
83 750 000 HUF
1 781 914 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34487258)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
127 750 000 HUF
1 774 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (94293263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
137 475 000 HUF
1 697 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (26348642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
126 250 000 HUF
1 753 472 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75774961)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
135 975 000 HUF
1 678 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (91594827)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
81 750 000 HUF
1 777 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57355255)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 375 000 HUF
1 725 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44971372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 850 000 HUF
1 752 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57887898)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 850 000 HUF
1 717 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77334734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hatalmas terasz-dunai PANORÁMA! VÍZPARTI Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező BERUHÁZÓTÓL! BUDAPEST XI. k...
100 916 667 HUF
1 601 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (95736326)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 5
Fót, Ófalun épült ikerház utcafronti lakása eladó! Az ingatlan hasznos alapterülete 81, 28 nm + 10 nm terasz, a földszinten a...
89 900 000 HUF
1 109 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (93994443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Belvárosától pár perces autóútra, Szitásdomb új kialakítású részén épülő 35 lakásos társasházban különböző alapterületű la...
61 743 500 HUF
1 029 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (33785733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 5
Eladók új építésű különálló házak Kiskunlacházán! a hirdetésben szereplő ház 98 nm, nappali+4 szobás, kertkapcsolatos otthon! ...
78 000 000 HUF
795 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (74924547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Új építésű, önálló családi ház dunakeszin – egyedi igények szerint, magas műszaki TARTALOMMAL. Dunakeszi egyik nagyon jó adot...
169 900 000 HUF
1 415 833 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal