Eladó új építésű ingatlanok (22 336 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 336 db
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (93395337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Paks csendes utcájában luxus minőségű, újépítésű lakás eladó. Szereti a kényelmet és a csendet, a tágas, világos tereket? Sze...
77 000 000 HUF
987 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (44938912)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (27727374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pakson új építésű társasházi lakások eladók 2 lakásos társasházban. Pakson eladó új építésű két hálószoba plusz nappali, étke...
80 000 000 HUF
851 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (58187754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pakson eladó új építésű két hálószoba plusz nappali, étkező-konyhás lakás! A lakásban két hálószoba, nappali, étkező-konyha, ...
80 000 000 HUF
851 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (35633268)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely Paks szívében, a Belvárosban várja új tulajdonosát! Ez a modern, új építésű laká...
103 000 000 HUF
1 072 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (34743647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget, amely a modern életstílust és a kényelmet ötvözi egy kiválóan megtervezett ingatlanba...
103 000 000 HUF
1 051 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (74457299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a lenyűgöző, új lakást Pakson, a város szívében, amely a modern életstílus minden igényét kielégíti! Az ingatla...
112 000 000 HUF
1 302 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai ikerház hirdetés (73344322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 4
Mit szólna szinte telekáron egy ikerház szerkezetkész feléhez Kistarcsa kedvelt részén? Esetleg két generációs otthont keres? ...
54 900 000 HUF
409 701 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85547436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Duna Pearl Lakópark Újlipótvárosban (Budapest, XIII. kerület) a Pozsonyi út végén helyezkedik el, ami híres a nyüzsgő élettel...
485 635 500 HUF
2 312 550 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (46933715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Építkezni szeretne? Ön megálmodja, mi megvalósítjuk, csak a megfelelő telek kell hozzá! ! ! Könnyűszerkezetes faházak kulcsra...
45 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocföldei családi ház hirdetés (79732478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Akció! ! ! Kösse le még az áremelkedés előtt! ! ! Építkezne? Bízza megbízható, tapasztalt, referenciákkal rendelkező kivitelez...
67 100 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tilaji családi ház hirdetés (33548937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 12682 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Tilajújhegyen egy közel 13000 n2-es téglalap alakú belterületet, mely művelési ág alól ki lett vonva, így azon...
35 973 000 HUF
333 083 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi családi ház hirdetés (31763278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Elkezdődött az v. Ütem ÉPÍTÉSE! ALACSONY rezsiköltségű újépítésű házak teskándon ❗❗❗ KORSZERŰ újépítésű házak TESKÁNDON❗❗❗ M...
69 900 000 HUF
768 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (47974732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedüli lehetőség Zalaegerszegen! Új lakást szeretne, saját ízlésének megfelelően Zalaegerszegen? Íme, egy nagyszerű ajánla...
81 000 000 HUF
952 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (97246313)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Zalaegerszeg, frekventált zöldövezeti részén 143 nm es új építésű családi ház eladó! Három szoba + nappali, dupla garázs, táro...
88 220 000 HUF
616 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (43333633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 3259 m2
Szobaszám: 5
Építkezne? Bízza megbízható, tapasztalt, referenciákkal rendelkező kivitelező csapatra! Várom hívását ha Zalaegerszeg és körny...
111 835 000 HUF
607 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi családi ház hirdetés (34621921)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
63 500 000 HUF
774 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi családi ház hirdetés (41958143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
53 500 000 HUF
743 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi családi ház hirdetés (55738373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Teskándon, Zalaegerszegtől 5 km-re új építésű családi ház eladó. Nem minden nap születik olyan otthon, ahol a reggeli napfény...
77 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi ikerház hirdetés (96549364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2