Eladó új építésű ingatlanok (22 336 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 336 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (26437844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét vonzáskörzetében Helvécián, Nappali + 3 szobás, új családi ház, 836 m2-es telken eladó! Jellemzői: nettó 85 m2 az ...
89 900 000 HUF
1 057 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (14447749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 057 647 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55413272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 4
Kényelmes, nagy, új építésű családi ház egy remek lakóparkban ELADÓ! Alkalmas 3 %-os hitelre és csok-ra is. - 96, 9 m2 nettó...
85 000 000 HUF
885 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (48353699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten az egész család számára tökéletes kényelmet biztosító, remek elrendezésű, új építésű családi ház csak önre vár. A...
85 000 000 HUF
885 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (32943775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét vonzáskörzetében Helvécián, Nappali + 3 szobás, új családi ház, 836 m2-es telken eladó! Jellemzői: nettó 91m2 az á...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35732356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 4
Eladó új nappali + 3 szobás 86, 13 m2-es családi ház 16, 46 m2-es terasszal! Jellemzők: - Porotherm nf 38-as tégla - 10 cm-e...
69 500 000 HUF
808 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95651337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ha új otthont keresel csendes, családbarát környezetben, akkor ezt érdemes megnézned! Nyíregyháza-Oroson, a Praktiker közeléb...
112 000 000 HUF
794 326 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújfalui ikerház hirdetés (84297598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 4
Remek ajánlat! Tavasszal birtokba vehető! Győrújfalun 93, 66 nm-es nappali + 3 szobás ikerház 517 nm-es telekrésszel eladó. ...
94 990 000 HUF
1 010 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi egyéb ház hirdetés (68353775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
A White Square 17 lakásos lakóingatlan komárno központjában található. A liftes apartmanház 6 emeletből áll - földszinten 3 üz...
174 222 353 HUF
1 833 919 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi egyéb ház hirdetés (42322493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
47 800 440 HUF
956 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi egyéb ház hirdetés (33464744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
66 710 068 HUF
913 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi egyéb ház hirdetés (21334795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
39 639 840 HUF
921 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (14451312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkert és a strand szomszédságában...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (59962879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
1 255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61596995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
2026. II. Negyedévben átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a XIII. kerületben, a Reitter Ferenc utcában! Kínálatunk a 45 m2...
87 030 000 HUF
1 526 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47977546)
6 hónapnál régebbi hirdetés