Eladó új építésű ingatlanok (22 356 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 22 356 db
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (26638454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó új társasházi lakások Siófok BELVÁROSÁBAN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 331773-as s...
71 500 000 HUF
1 489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (66227321)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó új társasházi lakások Siófok BELVÁROSÁBAN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 331725-ös s...
62 257 000 HUF
1 324 617 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (94398394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 6
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 275913-as számú, új építésű, 136 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű c...
145 800 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (73386443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253219-es számú, új építésű, 74 m2-es, 381 m2-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
108 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (25926434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253217-es számú, új építésű, 74 nm-es, 500 nm-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
84 900 000 HUF
1 147 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (72349776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253215-ös számú, új építésű, 68 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
72 900 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (53824536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 250977-es számú, új építésű, 91 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
103 900 000 HUF
1 141 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (52554835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 224297-es számú ikerházi lakását, mely Siófok központi részén, kertes családi...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (73554947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 4
100% Kényelem és minőség - eladó iker családi ház A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 223871-es számú, új építésű, CS...
85 000 000 HUF
904 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (39169733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó lakás SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 221375-ös számú, 2025-ös építésű, 5...
60 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (37229528)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 204411-es számú, új építésű, CSOK-ra alkalmas, 75 nm-es, 357 nm-es telken lévő, ki...
75 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (83297342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
100% Kényelem és minőség - eladó családi ház SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199871-es számú, új építésű, C...
69 900 000 HUF
896 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (56342655)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó lakás SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199843-as számú, 2025-ös építésű, 4...
76 747 500 HUF
1 504 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (59425979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
100% Kényelem és minőség - eladó lakás SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199837-es számú, 2025-ös építésű, 8...
218 400 000 HUF
2 080 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (84548396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 4
100% Kényelem és minőség - eladó iker családi HÁZ A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199817-es számú, új építésű, 94 ...
84 999 000 HUF
904 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (89729664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
100% Kényelem és minőség - eladó panorámás lakás SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199275-ös számú, 2025-ös ...
89 827 500 HUF
1 727 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (62933726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199271-es számú, 2025-ös építésű, 76 nm-es, 47 nm teraszos, kiváló tulajdonságokka...
212 312 500 HUF
2 123 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (27252477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 185759-es számú, 54 nm-es, 646 nm-es telken lévő új építésű családi HÁZÁT. A bal...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei egyéb lakás hirdetés (34695466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi kényelem a mindennapokra – eladó társasházi lakás BALATONLELLE A Balahomes Ingatlaniroda megvásárlásra kínálja Balato...
52 000 000 HUF
1 106 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei egyéb lakás hirdetés (43449579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Minőségi kényelem a mindennapokra – eladó társasházi lakás BALATONLELLE A Balahomes Ingatlaniroda megvásárlásra kínálja balato...
26 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való új építésű ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal