Eladó új építésű nyaralók (191 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 191 db
További eladó nyaralók közül is válogathatsz.
Összes eladó nyaraló
Eladó Besenyszögi hétvégi ház hirdetés (18396135)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál új építésű, könnyűszerkezetes kétszintes faházat Besenyszögön, a Mihályi-...
23 900 000 HUF
398 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói hétvégi ház hirdetés (34194272)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 263 m2
Szobaszám: 3
A Balaton déli partján, Balatonszárszón, 60 nm-es új építésű lakóház minősítésű "nyaraló" eladó. Az 1030 nm-es telken 4 db tel...
56 500 000 HUF
941 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Verőcei hétvégi ház hirdetés (77683524)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Csendes környezetben, pihenéshez, kertészkedéshez, elvonuláshoz ideális ingatlan, Verőce Aranyoskúti részén! Verőce Aranyoskú...
34 200 000 HUF
760 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Városföldi hétvégi ház hirdetés (97759282)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 2
Hihetetlen áron új építés! Utolsó új építésű házunk Városföldön! Igen, most csak ennyiért lehet új háza! ! ! ***Igazi kuriózu...
44 500 000 HUF
890 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Városföldi hétvégi ház hirdetés (56174232)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 2
44 500 000 HUF
890 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (14236445)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 4
Hatalmas telekkel és pincével! Luxus és Nyugalom a Ságvári Kertvárosban Szeretne egy olyan otthonba költözni, ahol a tágas bel...