Eladó felújítandó ház (7275 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 275 db
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (24745961)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyula belvárosának közelében kínálunk megvételre egy sok lehetőséget rejtő, osztatlan közös tulajdonú társasházi ingatlant. A...
53 900 000 HUF
364 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (83594464)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1982 m2
Szobaszám: 2
Az 1982 négyzetméteres, összközműves telken (külön 1088 nm és 894 nm) található ház kisméretű tégla falazatú, valamint fa nyílá...
31 500 000 HUF
437 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (93471739)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: + 1 fél
Befektetők figyelem! A Frankhegy tetején a Gyöngyvirág utcánál eladó egy 766 m2-es, lejtős, DKi tájolású, erdő melletti telek...
15 500 000 HUF
645 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (75177692)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: 8+ 3 fél
Történelmi villa Sopron legpatinásabb részén – FELSŐLŐVEREKBEN! Sopron – Felsőlőverek Eladásra kínálok Sopron egyik legexklu...
117 000 000 HUF
1 376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csapodi családi ház hirdetés (45239577)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180279 hivatkozási számú csapodi családi ház. ? Eladó hangulatos csalá...
51 900 000 HUF
519 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (81188544)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 4
Két külön bejáratú lakás 41m2 és 67m2 egy házban, egyben kedvező, 80. 000. 000 Ft irányáron eladó a XVII. kerületben. Rákoscs...
80 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (15934853)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkel Vecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (55234647)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen eladó felújítandó családi ház 1075 m²-es telekkel – hatalmas lehetőségek! Vecsés csendes, rendezett részén kínálok m...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (55237385)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa belvárosához közel, eladó felújítandó, 50 nm-es ház. Az ingatlan 3 házrészből álló, osztatlan közös udvarral rendel...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (27489643)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény Középkert egyik bevezető főútján, eladóvá vált egy 70 nm-es, nappali 2 szobás, egyszintes, összkomfortos. 1970...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (44424433)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Két utcára nyíló telek eladó építkezők FIGYELEM! Eladásra kínálunk Hajdúsámson, Sámsonkerti főút közeli 98nm-es parasztházat, ...
38 500 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (77835454)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bagamérban eladó egy 65 nm-es ház, 1185 nm-es, gazdálkodásra alkalmas telken. a vegyes falazatú ingatlan 2+1 szobával rendelkez...
6 550 000 HUF
100 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (42989156)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó ***Felújítandó, tégla építésű családi ház eladó Kiskunmajsán! Kiskunmajsa csende...
27 900 000 HUF
320 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (43312431)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunmajsán 125 m2-es családi ház 898 m2 telken melléképülettel eladó! Az ingatlanban 4 szoba, nappali, ...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (87937337)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Tiszakécskén, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Ha egy csendes, aszfaltos utcában lévő, jó szerkeze...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (96619693)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: 8+ 3 fél
Scrollen Sie nach unten für die deutsche Version. Scroll down for the English version. Eladásra kínálok Sopron egyik legszeb...
117 000 000 HUF
1 376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (33333369)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 3754 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179418 hivatkozási számú zalaegerszegi családi ház. Eladó ikerhá...
35 000 000 HUF
380 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogházai családi ház hirdetés (12937333)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Dorogházán! Eladó a csendes, nyugodt környezetben található Dorogházán egy 75 m²-es, 2 szobás...
10 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (73234455)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (97394436)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza városában egy nagy telekkel rendelkező 2+1 félszobás ingatlant. Az ingatlan klasszikus paraszt...
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.