Eladó felújítandó ház (7275 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 275 db
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (47334483)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 2
Szentes csendes részén eladó egy lehetőségekkel teli, felújítandó családi ház, a központ közelében! *** Csak az OTP ingatlanpon...
19 000 000 HUF
327 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (42379428)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes egyik csendes utcájában távol a város zajától kínálunk eladásra egy felúj...
13 900 000 HUF
193 055 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (33794937)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (58338871)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 74 m2-es, 2 + fél...
17 999 000 HUF
243 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (37987337)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (33767543)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 202 m2
Szobaszám: 1
Kiskunfélegyháza központjában, 52 m2-es, vegyesfalazatú, felújítandó, külső házrész eladó! Az udvarban összesen 3 család lakik,...
6 900 000 HUF
132 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálmonostorai családi ház hirdetés (35292482)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 4046 m2
Szobaszám: 2
Pálmonostora külterületén 4046 m2 területtel, jó szerkezeti állapotú, de felújításra szoruló, 200 m2-es lakhatásra és vállalkoz...
12 900 000 HUF
64 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (46322192)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 267 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában, csendes, nyugodt környéken, 267 m2-es önálló telken, 120 m2 lakóterű, két generációssá is alakítható, h...
39 500 000 HUF
329 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (64424435)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1960 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Újkígyóson – Kihagyhatatlan lehetőség felújítandó otthon keresőknek Újkígyós csendes utcájában, Békés megye ...
15 500 000 HUF
140 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (22338449)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegyében, a budapesti agglomerációban, mindössze 15 km-re a fővárostól (kb. 20 Perc autóval) eladó egy teljes felújítás...
69 000 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (27227351)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton a...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (54737672)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn közel az Általános iskolához, barátságos utcában eladó 57 m2-es, BETON alapra épült családi ház 554 m2-es telken. ...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (36836485)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2108 m2
Szobaszám: 3
Sülysáp-Tápiósáp legjobb részén 2 szoba+nappalis 65nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+vályog) falazat...
36 900 000 HUF
567 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (55737883)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 5
Amennyiben két generációs házat szeretne vásárolni Kispesten! Ajánlom figyelmébe ezt a két külön lakrészből álló, jelenleg 5 ...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (99366644)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 4
Eladó Vecsésen, Andrássytelepen egy bruttó 95 nm-es, nappali + három szobás, földszintes, felújítandó családi ház, melléképület...
96 000 000 HUF
1 129 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (54439131)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Kókán eladó egy 1079 nm-es telken épített, kinti tárolóhelyiségekkel egybeépült, összesen 146 nm-es családi ház, konyhakert kia...
29 000 000 HUF
198 630 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (33439393)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 2
Kispesten felújítandó, saját kerttel rendelkező ház eladó! Kiváló lehetőség Kispest egyik kedvelt részén: Felújítandó állapot...
37 500 000 HUF
669 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (59476523)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtab...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (23734375)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás családi ház Sülysáp központjában! Sülysáp frekventált, mégis csendes részén kínáljuk eladásra ezt a felújítan...
38 990 000 HUF
519 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (39876838)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2
Tökéletes választás amennyiben elvonulna a város forgatagából! Sülysápon végtelen panorámával rendelkező, akácfák ölelésében m...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.