Eladó felújítandó ház (7280 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 280 db
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (74644437)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 2
Ár: 28. 000. 000 Ft Alapterület: 74 m² Telek mérete: 882 m² Szobák: 2 szoba + nappali Állapot: felújítandó/korszerűsítendő Elhe...
28 000 000 HUF
378 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (43716999)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 3082 m2
Szobaszám: 2
Albertirsán, csendes, aszfaltozott utcában kihagyhatatlan lehetőség várja új tulajdonosát! Eladó egy 3082 m2-es, összközműves,...
39 500 000 HUF
481 707 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halogyi családi ház hirdetés (62178934)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 2
Halogyon eladó egy felújítandó családi ház nagy telekkel Az ingatlan jó alapot kínál azoknak, akik saját elképzeléseik szerint...
10 400 000 HUF
173 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai ikerház hirdetés (21573983)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 3
Baján eladó 120 m²-es, tetőtér-beépített családi házBaja kedvelt, jó elhelyezkedésű részén kínálunk megvételre egy 120 m²-es, t...
59 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (57359478)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 3
Gyál szívében, a Bocskai István utcában egy olyan otthon várja új tulajdonosát, amely hosszú éveken át őrizte lakói történetét ...
75 900 000 HUF
862 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (46942497)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan ideális befektetési lehetőség, vagy remek választás azok számára, akik egy otthonos, nyugodt környezetben szeret...
97 000 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34964597)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 5
18. kerület Szemeretelep! Micsoda lehetőség! Három generációs családi ház eladó. 18. kerület csendes mellékutcájában elad...
95 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (32623665)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Önálló családi ház KISPESTEN! Felújítandó családi ház eladó a XIX. kerület Kertvárosában, első tulajdonostól. Az ingatlan ö...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (59444478)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye Izsák város csendes zsákutcájában megvételre kínálok egy felújításra váró, vályog falazatú, nem lelakott 8...
25 600 000 HUF
304 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (37533564)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2134 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok egy gazdálkodásra és ingatlanfejlesztésre is kiválóan alkalmas, 2134 m²-es, összközműves telken elhelyezkedő...
129 000 000 HUF
1 791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (26844394)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sarkad csendes, nyugodt részén egy téglából épült, 3 szobás, 102 nm-es alapterületű kockaház! Elosztását tekintve kifejez...
18 500 000 HUF
181 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöshalászi családi ház hirdetés (85572824)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Gyöngyöstől 3 km-re, Gyöngyöshalászon, rendezett, családi házas övezetben kínálok eladásra 2 szobás, 67 m2, erő...
11 500 000 HUF
171 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöshalászi családi ház hirdetés (72437353)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
11 500 000 HUF
171 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszegi családi ház hirdetés (29386949)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 105 m2-es családi házat egy hatalmas, 1416 m2-es telken, a természet és a vízpart szerelmeseinek. A Duna-...
47 580 000 HUF
453 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (44699414)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 2
Derecskén, 62 nm-es családi ház 7 nm-es verandával eladó. Az ingatlan 1797 nm gazdálkodásra alkalmas telek tartozik hozzá. Az...
6 250 000 HUF
100 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (37585438)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Ajkán, a Kórházdombon – panorámával és hatalmas terekkel! Ajka egyik legkedveltebb, csendes városrészében, ...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (29383461)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 8500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegye, Újszilvás településen több épületből álló, azonnal birtokbavehető tanya eladó. A vegyes ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (44183474)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegye, Karancskeszi településén 122 nm-es, két szintes, azonnal birtokbavehető, de felújitandó ház eladó. Az ingatl...
13 500 000 HUF
110 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (93577283)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől kb. 1 Órára, 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén kínálok megvételre egy 63 nm-es, felújítandó családi házat, ...
8 500 000 HUF
134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.