Eladó felújítandó ház (7280 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 280 db
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (35356461)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 3
Verőcén, egy panorámával rendelkező, teljesen felújítandó családi ház eladó, amely kiváló alapot kínál értéknövelő beruházásra ...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (24888543)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 2
Szécsény központjában, frekventált helyen eladó 67 m2-es, vállalkozásra is alkalmas családi ház. Az ingatlan kiváló helyen, a ...
23 000 000 HUF
343 283 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (55157845)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 1
Nyugalom, lehetőség, saját otthon – Albertirsa kedvelt ZÁRTKERTIRÉSZÉN! Albertirsa egyik csendes, természetközeli, mégis jól me...
16 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (26337945)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 289 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház Megyer kertvárosában - felújítási lehetőséggel! Budapest IV. kerületének kedvelt, kertvárosias részén...
74 900 000 HUF
985 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (98487345)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 9
Rómaifürdő egyik legelegánsabb részén Dósa utcában eladó egy három szintes 9 szobás 450 nm-es villaház. a 790 nm-es telken talá...
429 000 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökszilágyi családi ház hirdetés (59849468)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 4
Nyugodt otthon, remek lehetőségekkel Püspökszilágyon 100 m² lakótér | 884 m² telek | 4 szoba (ebből 3 külön bejáratú) Püspöks...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökszilágyi családi ház hirdetés (78754869)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 4
Nyugodt otthon, remek lehetőségekkel Püspökszilágyon100 nm lakóterület 884 nm telek 4 szoba (ebből 3 külön bejáratú)Püspökszilá...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (76335458)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan ideális befektetési lehetőség, vagy remek választás azok számára, akik egy otthonos, nyugodt környezetben szeret...
97 000 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csörögi családi ház hirdetés (99275422)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs, családi ház, Csörög csendes környéken! Akár befektetésnek IS! Eladásra kínálok Csörögön, egy összesen 185 nm-es ...
64 500 000 HUF
348 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (45264549)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlan azonnal birtokba vehető. Az ikerház Budafok csendes utcájában található. Ha Ön egy olyan ingatlant keres, amely tág...
149 900 000 HUF
609 349 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (44443485)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 6
Kisfaludon kínálunk eladásra egy kettő szintes, tégla családi házat. Az ingatlan főbb jellemzői: - 4 szoba, kettő nappali, - du...
94 900 000 HUF
600 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Ongai családi ház hirdetés (32844253)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 637 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181030 hivatkozási számú ongai családi ház. Az eladó ...
21 400 000 HUF
254 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (44765837)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (95537432)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 3
Falusi csok-ra alkalmas ingatlan eladó! Eladó egy 1980-ban épült, 83 m²-es, nappali, konyha-étkezős, valamint 2 külön nyíló szo...
12 500 000 HUF
150 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai családi ház hirdetés (44233747)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6079 m2
Szobaszám: 6
Eladó befektetési lehetőség bács-kiskun vármegyében, kecskeméttől 40 KM-RE, BÓCSÁN! Az eladó 300 m2-es ingatlan egy közel 6000 ...
13 500 000 HUF
45 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67593243)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 2
Szolnoki hegy csendes zsákutcájában 19 nm-es házikó eladó! Az ingatlan egy 1955 nm-es, körbekerített telken található. a telken...
11 900 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (75942993)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós csendes, nyugodt részén eladó egy 110nm-es felújítandó családi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (56534322)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 4
Pécelen, a Szent Imre körúton nagy telek, kiváló lehetőség! Pécel egyik jól megközelíthető részén, a Szent Imre körúton kínálun...
62 000 000 HUF
563 636 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (38558823)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség Maglód szívében! Eladó Maglód központi részén, mégis csendes mellékutcában egy kiváló adottságokkal rendelk...
70 000 000 HUF
419 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (62571333)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1357 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrő csendes utcájában egy 140nm-es 3 szobás étkezős, alápincézett fedett teraszos családi ház! Épület:2008-ban épült t...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.