Eladó felújítandó ház (7280 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 280 db
Eladó Gombai házrész hirdetés (29344557)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
Gomba településen a központban, eladó egy felújítandó házrész, kb 150 nm-es telekrésszel! Az ingatlan osztatlan közös, ügyvédi ...
19 900 000 HUF
326 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mocsai családi ház hirdetés (79295345)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1978 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy felújítandó családi házat Mocsa csendes részén, a Kis utcában. A 3 szobás ház 120 négyzetméteres terüle...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (32552587)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy 6 szobás, 350 nm-es villa, ház csillaghegyen 1300 nm parkosított telken Eladásra kínálok egy azonnal költözhető, 6 s...
249 000 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (34943744)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 2
Nagykanizsán építkezők, befektetők figyelem! – Ritka lehetőség KISKANIZSÁN! Nagykanizsa Kiskanizsai városrészének egyik jól m...
15 900 000 HUF
265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri házrész hirdetés (84273437)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: n/a
Kertkapcsolatos társasházi lakás Mezőtúr központi helyén eladó – Remek lehetőség! Eladó egy 69 nm-es, egy és félszobás, kertka...
14 600 000 HUF
211 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (84397442)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2190 m2
Szobaszám: 6
Egyedi lehetőséget kínálunk Karácsond faluközpontjában 5 percre az iskolától és óvodától. A ház 2 külön épületből áll. a tele...
21 500 000 HUF
153 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (84545539)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 1
Diósd-Ringtelep csendes mellékutcájában, 418 m2-es teljes közművel ellátott telken, 40 m2-es, felújítandó családi ház ELADÓ! ! ...
44 900 000 HUF
1 122 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (31133219)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Miskolc-Komlóstetőn, a Nádastó utcában – páratlan kilátással Tapolcára! Ez az ingatlan igazi lehetőséget re...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (97382212)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 477 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Miskolc belvárosában a Meggyesalja utcában, egy 120 nm 3 szobás családi házat. Az 1930-as években épült in...
59 900 000 HUF
499 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (71828997)
20 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szekszárdon egy sokoldalúan hasznosítható családi ház, kiváló lokációval! Szekszárd belvárosától pár percre található e...
45 000 000 HUF
432 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (95942426)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 1
Kis ház eladó Cegléden, kiváló lehetőség! Budapesttől mindössze 60 km-re, az M4-es autópálya közelében, Pest vármegyében, Ceg...
17 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyirádi ikerház hirdetés (43583435)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó ikerház 66 nm Nyirád. Rendkívül kellemes, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy 2 szobás családi há...
28 000 000 HUF
424 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Máriahalomi családi ház hirdetés (76456734)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó parasztház eladó Máriahalom központjában! 1878-Ban épült, 120 m²-es ház 305 m²-es telken, főutcai elhelyezkedésse...
23 480 000 HUF
195 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (92735233)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkel Vecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (46532742)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi ré...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszeri családi ház hirdetés (95456935)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Árcsökkenés – Felújítandó befektetés Pusztaszer központjában Eladó egy 250 m²-es, erősen felújítandó ingatlan több mint 2000 m...
28 900 000 HUF
113 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ásványrárói családi ház hirdetés (44917528)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 639 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház Ásványrárón! Ásványráró településen kínálok megvételre, egy 75 m2 nagyságú, tégla építésű Kádár-kocka...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Heresznyei családi ház hirdetés (71843537)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 2125 m2
Szobaszám: 3
Heresznye falujában eladó családi ház, több mint 2. 000 m2-es telekkel, melyen melléképületek és kút is rendelkezésre áll. Az i...
40 000 000 HUF
392 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újhartyáni családi ház hirdetés (63457333)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Eladó Újhartyánon aszfaltozott utcában, központhoz közel, egy 70 nm-es ingatlan. Az ingatlanban 1 szoba, közlekedő, konyha étk...
35 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyékényesi családi ház hirdetés (86833378)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3618 m2
Szobaszám: 3
Gyékényesi üdülőfalu főutcáján kínálunk megvételre egy 83 m²-es, 3 szobás ingatlant, amely remek lehetőséget rejt magában minda...
16 900 000 HUF
203 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.