Eladó felújítandó ingatlanok Budapest III. kerület (115 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó felújítandó ingatlanok Budapest III. kerület

Rendezés:

Összes találat: 115 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (32949543)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 5
Eladó Csillaghegy dunai oldalán, egy 220 m2-es telken álló, 140 m2-es teljes körű felújításra váró, 5 szobás családi ház. A h...
89 900 000 HUF
642 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (94275154)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás ház rókahegy, CSILLAGHEGYEN Eladó a 3. kerületben, rókahegy, csillaghegyen egy örök panorámás, hegyvidéki, 76 nm + 1...
159 000 000 HUF
1 766 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (33396785)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
Panel lakás áráért házrész Csillaghegyen felújítandó, belső kétszintes, saját kerttel III. kerület, Csillaghegy csendes melléku...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26449339)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örökpanorámás lakás, korszerűsített épületben! III. kerületben, a Flórián tér közelében, a méltán közkedvelt Faluház társasházb...
79 900 000 HUF
1 630 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (42143364)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Óbudán extra jó ajánlat! Startoljon RÁ! FLÓRIÁN tér közelébe 2 szoba loggiás felújítandó LAKÁS! Rendezett, karban tartott 1...
61 900 000 HUF
1 263 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (98487345)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 9
Rómaifürdő egyik legelegánsabb részén Dósa utcában eladó egy három szintes 9 szobás 450 nm-es villaház. a 790 nm-es telken talá...
429 000 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (32552587)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy 6 szobás, 350 nm-es villa, ház csillaghegyen 1300 nm parkosított telken Eladásra kínálok egy azonnal költözhető, 6 s...
249 000 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (67137959)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes, parkra néző otthon Békasmegyer kedvelt részen a Duna felöli oldalon. Lakas jellemzői: - 5. emelet, 50 nm - 2...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (38963755)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 9
429 000 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36312234)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Pók utcai lakótelepen eladó egy 49 négyzetméteres lakás 5 négyzetméteres erkéllyel! A 4. emeleten található lakás felújítan...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (28953582)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Csillaghegyen, a Duna közelében! Eladásra kínálunk Csillaghegy frekventált részén, a Duna felőli oldalon egy...
128 800 000 HUF
1 073 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (47815752)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső kétszintes nettó 51, 5 m2 (2 szoba + nappali) lak...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37324289)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 48 nm-es, 2 szobás panellakás beépített loggiával. Eladó egy 48 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társa...
57 990 000 HUF
1 208 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44195735)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás. Eladó egy 50 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társasház 9. emeletén lév...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (51544369)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán tágas 85 m2-es 3 szobás nagy erkélyes lakás ELADÓ! A lakás elosztása kiváló, egy közel 30 m2-es kocka alakú nappali te...
99 900 000 HUF
1 175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (45338429)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 7
Csillaghegy szívében kínálunk megvételre egy különleges atmoszférájú, az 1920-as években épült villát, amely a múlt eleganciájá...
149 000 000 HUF
931 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (67536551)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Óbudán egy 75 nm-es, 3 szobás tégla lakás erkélyekkel. Eladó egy 75 nm-es, jó elosztású, 3 szobás, 1. emeleti tégla lak...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (39637192)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 154 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Békásmegyer Ófaluban - kiváló lehetőség! Békásmegyer Ófaluban, csendes, családi házas környezet...
75 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (97389392)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 154 m2
Szobaszám: 2
75 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (69583972)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 154 m2
Szobaszám: 2
75 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapest III. kerületben?

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.