Eladó felújítandó ingatlanok Budapest III. kerület (115 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó felújítandó ingatlanok Budapest III. kerület

Rendezés:

Összes találat: 115 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (63597451)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Csillaghegyen, a Duna közelében! Eladásra kínálunk Csillaghegy frekventált részén, a Duna felőli oldalon egy...
128 800 000 HUF
1 073 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (29739933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó, 76 nm-es lakás pincével Óbuda központi részén – Kolosy tér közelében. Óbuda kedvelt, központi részén, a Ko...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (63469467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1272 m2
Szobaszám: 6
Farkastorki úton eladó 1272 nm-es telken található, felújítandó és bővíthető, 2 külön bejáratú lakrésszel rendelkező 200 nm-es ...
295 000 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85332864)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 74 nm-es, 3 szobás, erkélyes, felújítandó lakás, 4 emeletes panelprogramos házban! ...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (53729357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 720 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán a Bécsi úton az eurocenterrel szemben, (de nem a Bécsi útra néző) kínálunk bérbeadásra egy nagy belmagasságú, utcafronto...
2 811 600 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (63391215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 702 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán a Bécsi úton az eurocenterrel szemben, kínálunk bérbeadásra egy nagy belmagasságú, utcafronti üzlethelyiséget. Mérete: ...
2 741 310 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (23877743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest, III. kerületben kiadó! Kiváló helyen, szemben az Erocenterrel, lakótelep veszi körül. Az üzlethelyiség állapotát te...
2 840 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34344937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Örökpanorámás, napfényes, 3 szobás panellakás eladó Óbudán! A III. kerületben, a Vörösvári úton, egy tízemeletes, rendezett t...
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (43334263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső kétszintes nettó 51, 5 m2 (2 szoba + nappali) lak...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (49767476)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
Házrész eladó 111m2 saját használatú kerttel! III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső két...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (62243632)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 144 m2
Szobaszám: 2
Eladó egyedülálló lehetőség a bécsi úton, III. KERÜLETBEN! Befektetők és vállalkozók figyelem! Most egy kiváló lokációval, utcá...
149 000 000 HUF
866 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (75423243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 8
A III. kerület GKSZ-2/sz-5z besorolású övezetében, ipari környezetben fekszik ez az ingatlan, mely csak együtt eladó a mellette...
390 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (48314942)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 2
Buda egyik legcsendesebb részén, Csúcshegyen található ez a kiváló adottságokkal rendelkező ingatlan, amely most új tulajdonosá...
27 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37654386)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
HÁZRÉSZ/lakás eladó 111 m2 saját használatú kerttel + tárolóval! III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok e...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (48396479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 9
Rómaifürdő egyik legelegánsabb részén Dósa utcában eladó egy három szintes 9 szobás 450 nm-es villaház. A 790 nm-es telken ta...
429 000 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (34351279)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 483 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Befektetőknek kiváló lehetőség Budán! Római-Csillaghegy határában eladásra kínálunk egy komplett épületet hozzá tartozó 483 nm....
179 900 000 HUF
840 654 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (94854262)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (77534757)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 266 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy erősen felújítandó ház a Bécsi úton. Az ingatlan 266nm-es telken fekszik. Az ingatlanban két különálló helyiség talál...
149 000 000 HUF
1 201 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (69326447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 266 m2
Szobaszám: 3
149 000 000 HUF
1 241 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (77777327)