Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1885 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 885 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37364593)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es, felújítandó lakás a Molnár utcában, Budapest belvárosának egyik legkedveltebb részén. Az ingatlan egy rende...
89 000 000 HUF
1 816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48525627)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó adottságú téglaépítésű lakás Budapest belvárosában, az Osvát utcában. A 65 négyzetméteres ingatlan a magasföldszi...
72 900 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93633373)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, a Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában vált eladóvá ez a bár felújítandó, de jó adottságú lakás...
47 000 000 HUF
1 807 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76784945)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (77759879)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kertvárosi nyugalom, élhető tér - saját ízlésére formálható otthon Rákospalotán Rákospalota-Kertváros részen kínálunk megvételr...
61 999 000 HUF
1 127 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46286447)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Angyalföld szivében 41nm. -Es lakás, nagyszerú adottságokkal eladó. Ovoda, iskola, bölcsőde közelében, metró, jó tömegközlekedé...
68 500 000 HUF
1 670 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35542584)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerület szívében – napfény, panoráma! A XII. kerületben, a Böszörményi úton eladó napos, világ...
104 900 000 HUF
1 520 289 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32344558)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74362937)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98754624)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
TULAJDONOSTÓL Budapest XXII. kerületében, a Nagytétényi úton kínálok megvételre egy 67 nm-es, 1+2 félszobás lakást egy 10 emel...
79 990 000 HUF
1 193 880 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78953262)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy lenyűgöző, belső 7. kerületi ingatlan az új tulajdonosára vár az Erzsébet körúton! Ez a téglaépítésű, társasházi lakás im...
69 990 000 HUF
1 399 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49942244)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a téglaépítésű, jo adottságokkal rendelkező lakást Budapest szívében, az Erzsébet körúton! Az 50 m²-es ingatla...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55895448)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
(For English scroll down) Pezsgő belvárosi élet, páratlan kilátás az Operára – exkluzív lehetőség a Napóleon Házban! Aki iga...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54254442)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó nagypolgári lakás a Városliget szomszédságában! a VII. kerület egyik csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű utcájában, a He...
119 500 000 HUF
1 357 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (93379559)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62791693)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (48439433)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93765253)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23197593)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 5
Eladó felújítandó, körbejárható családi ház a XVII. kerületben – nagy telekkel, garázzsal, kiváló adottságokkal. Budapest 17....
109 900 000 HUF
523 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (84559755)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 371 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 6
Ritka befektetési lehetőség ÓBUDÁN! ! ! Eladó egy 181 nm alapterületű, jelenleg 5 lakásos kialakítású, felújítandó családi há...
249 000 000 HUF
671 159 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.