Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1885 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 885 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (65648793)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1091 m2
Szobaszám: 2
3. kerület zöldövezeti részén, Csúcshegyen található, a telek mérete 1091 m2. A rajta lévő hőszigetelt, de felújítandó állapot...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (83783473)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi a XII. kerületben, Orbánhegy-Németvölgy-Kissvábhegy találkozásánál, kifejezetten kedvelt lokációban, a D...
87 000 000 HUF
1 553 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (35494847)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerületben, a Népfürdő utcában, 7. emeleti, 2 szobás felújítandó állapotú panellakás eladó! Budapest XIII. kerületében, ...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (54995973)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lánchídi alagút közelében, a Várkert bazár szomszédságában eladó egy 2 szobás, 65 m2-es lakás! Csodás környezet a város szívé...
85 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46983757)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pénztermelő ingatlan a bródyban, a palotanegyed soha nem megy ki a divatból (for english please scroll DOWN) Befektetők, figye...
72 500 000 HUF
1 271 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (81188544)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 4
Két külön bejáratú lakás 41m2 és 67m2 egy házban, egyben kedvező, 80. 000. 000 Ft irányáron eladó a XVII. kerületben. Rákoscs...
80 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (36923977)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők, fiatalok, első lakásvásárlók, idősebbek figyelem! Budapest x. kerületben földszinti, 2 szobás, felújítandó lakás el...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92387359)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (54344847)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94847123)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Széchenyi István utcában A XVIII. kerület kedvelt részén, a Széchenyi István utcában kínálu...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (55737883)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 5
Amennyiben két generációs házat szeretne vásárolni Kispesten! Ajánlom figyelmébe ezt a két külön lakrészből álló, jelenleg 5 ...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (33439393)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 2
Kispesten felújítandó, saját kerttel rendelkező ház eladó! Kiváló lehetőség Kispest egyik kedvelt részén: Felújítandó állapot...
37 500 000 HUF
669 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (59476523)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtab...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (84734217)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ragadja meg ezt a nagyszerű lehetőséget! Budapest XVII. kerület Rákoshegy / Eladó részben felújított családi ház. Ha egy ol...
95 000 000 HUF
748 031 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (44238353)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42885744)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 3
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik szeretnének egy saját otthont formálni maguknak, vagy befektetőkne...
72 000 000 HUF
1 107 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (75146944)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77756199)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, galériázható lakás a belváros közelében, Otthon Start Programra alkalmas! Budapesten kínálunk megvételre egy 69 nm-es,...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92459592)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel Budapest 14. kerületének rejtett kincsét! Az Alsórákos városrészben elérhető, 44 négyzetméteres, felújítandó lakás...
61 000 000 HUF
1 386 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (93153276)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
XX. kerületben, Pesterzsébeten, Erzsébetfalva városrészen, 77nm-es, jelenleg 2 szobás, házrész ELADÓ! Az ingatlan teljes körűe...
48 500 000 HUF
629 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát, házát, lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó felújításra váró ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.