Eladó felújítandó lakás (2189 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 189 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (65686343)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcábanKőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvételr...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43755582)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés...
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38395997)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rózsadomb alsó lankáin, a Mecset utcában vált eladóvá ez a 83 m2-es, két és fél szobás, hátsó udvarra erkélyes első emeleti lak...
134 900 000 HUF
1 625 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (84485579)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (79774933)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42247439)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó 1 szobás + hallos lakás - kiváló Alap befektetésnek vagy saját CÉLRA! Az ingatlan egy csendes társasház magasföld...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (67536551)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Óbudán egy 75 nm-es, 3 szobás tégla lakás erkélyekkel. Eladó egy 75 nm-es, jó elosztású, 3 szobás, 1. emeleti tégla lak...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (79572797)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 35 nm-es, panelprogramos lakás a Sárfű utcában Eladó a XV. kerületben, Újpalotán egy 35 négyzetméteres, kifizetett panel...
48 500 000 HUF
1 385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39873774)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangepán...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (24833354)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világraszóló panoráma a Váci utcánál, Luxus befektetés a Duna-parton! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest v. k...
225 000 000 HUF
2 528 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24377372)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők álma a VIII. kerület szívében, Felújítandó gyöngyszem extra hozamlehetőséggel! ENGLISH description BELOW! ! ! Hel...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93389743)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VIII. kerületében, a Baross utcában kínálunk megvételre egy 113 m2-es, felújítandó, 4 szobás polgári lakást, amely kiv...
99 000 000 HUF
876 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26478253)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó lakás rendezett társasházban a VIII. kerületben, kiemelkedő befektetési lehetőség a BELVÁROSBAN! *** Ha Budapest egyi...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35693535)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Viii. kerületben - II. János Pál pápa tér mellett - 3 perc sétára a 4-es metrótól és 10 perc sétára az m2-től (keleti és bla...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79638756)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy barátságos, jó elosztású lakást egy 4 emeletes társasház legfelső szintjén, nyugodt, zöld környezetben. ...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45458132)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
ÁRCSÖKKENÉS! ! Zuglóban kínálok megvételre egy 34 nm-es egy szobás, világos, azonnal költözhető lakást három szintes, közös ke...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37789373)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületében, az Óhegy kerületrészben, téglaépítésű ház, magasföldszintjén, egy 59 nm-es, 2 szobás lakás. 40 ...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (33859584)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid időn belül költözhető, tehermentes, hitelezhető 2 szobás lakás 39 millió alatt 80 méterre a Ráckevei (Soroksári) Duna ágt...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65335795)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77585492)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. Lakása A lakás mérete 45 m2 A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.