Eladó felújítandó lakás (2189 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 189 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47979269)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvéte...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77431623)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület Gergely utcában kiváló ajánlat - ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy tulajdon lapon 12nm-es, a valóságban 14nm...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62246933)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13855976)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó lakás rendezett társasházban a VIII. kerületben, kiemelkedő befektetési lehetőség a BELVÁROSBAN! *** Ha Budapest egyi...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35293343)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panoráma a Zsinagógára: 118 nm-es nagypolgári ritkaság a Károly körúton! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest v...
164 900 000 HUF
1 397 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (93975573)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (49644435)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Mezőhegyesen egy 71 m2 alapterületű, 2 szobás, téglaépítésű társasházi lakás. ...
6 900 000 HUF
97 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (37582245)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (33494622)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83754984)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47535846)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (67883729)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Eladó 5 szobás lakás*** A Csepel-Királyerdő déli részén eladó ez a 111 nm-es, kiváló elosztású lakás egy mindössze négy laká...
77 000 000 HUF
693 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87755444)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (96788779)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
77 000 000 HUF
693 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (25624833)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIV. kerület közkedvelt részén, a Gyarmat utcában egy 51 m²-es, kétszobás lakás, egy századfordulón épült, az elmúlt év...
60 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (45324282)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két bejáratú belvárosi POTENCIÁL A Keleti pályaudvar és a nemrégiben felújított Városliget közvetlen közelében kínálok megvéte...
73 900 000 HUF
1 119 696 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (45442393)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas belvárosi LAKÁSKülső-Erzsébetvárosban, nem mesze a közelmúltban gyönyörűen újjáépült Városligettől kínálom megvételre ezt...
69 000 000 HUF
958 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (35546839)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában. Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvé...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (44933953)