Eladó felújítandó lakás (2210 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 210 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79385233)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló kedvelt részén, Alsórákoson kínálok eladásra egy 82 m²-es (de valóságban 86m2), nappali + 2 külön nyíló szobás lakást, am...
74 900 000 HUF
870 930 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74641294)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs történelmi városrészében a Barbakán mellett eladó egy bruttó 112 nm-es földszinti felújítandó lakás. A 4 lakásos társashá...
59 900 000 HUF
534 821 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39433845)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Miskolc belvárosában, a Petőfi utcában eladásra kínálok egy polgári típusú, 190 nm alapterületű, nagy belmagasságú, földszinti,...
75 700 000 HUF
398 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64544297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24814969)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy igazán trendi helyen szeretne lakni? Egyetemek, kedves kis kávézók, éttermek és sok-sok zöld felület, ami jellemzi a IX. ke...
68 900 000 HUF
1 013 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (97623274)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítás alatt álló, 2 szobás földszinti lakás Salgótarjánban! Salgótarjánban, a belvárostól nem messze, eladó egy föl...
5 900 000 HUF
125 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43351339)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület egyik legalacsonyabb négyzetméter árú lakása ELADÓ! Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton eladó ez a 40 ...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53139349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Zuglóban, a XIV. kerületben, a frekventált Dózsa György úton egy 116 négyzetméteres, két bejárattal rendelkező, kiválóan ...
93 900 000 HUF
809 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33338283)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető Örök Panorámás Lakás Tulajdonostól Eladó OrbánhegyenKözvetlenül a tulajdonostól eladó egy 59 m²-es, tég...
94 900 000 HUF
1 608 474 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77885374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerület kedvelt csendes részén eladó egy 35 m²-es, másfél szobás, udvarra néző lakás. Az ingatlan felújítandó állap...
53 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38734149)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertész utca Liszt Ferenc Zeneakadémia közelében, kétbejáratos, 100 m²-es, felújítás alatt álló lakás eladó! Budapest szívében,...
130 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (79425476)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető Örök Panorámás Lakás Eladó OrbánhegyenKözvetlenül a tulajdonostól eladó egy 59 m²-es, téglaépítésű laká...
101 000 000 HUF
1 711 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25352254)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szent István park közvetlen közelében a Kárpát utcában, rendezett liftes ház második emeletén eladó egy két szobás felújítandó lakás. Jelenleg bérlők lakják, így ha befektetési szándékkal vásárolna akár bérlővel együtt megveheti az ingatlant.
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74433742)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás la...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84414173)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (28339729)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 75 nm l...
21 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29335967)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 8. kerületében, az Orczy úton, a Baross utcához közel eladó egy emeleti, napfényes, 87 négyzetméteres, nagypolgári lak...
85 000 000 HUF
977 011 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (73443324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pakson a Gesztenyés utcában egy lakást. A 48 m2-es panelban nappali, hálószoba, konyha-étkező, közlekedő, fü...
32 900 000 HUF
685 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47525446)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48343538)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújítandó lakás a VII. kerületben Eladó egy 34 nm-es, földszinti lakás a VII. kerület csendes, belső udvarára néző rés...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.