Eladó felújítandó lakás (2210 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 210 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37654386)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
HÁZRÉSZ/lakás eladó 111 m2 saját használatú kerttel + tárolóval! III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok e...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (85334441)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79392232)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, felújítandó lakás a Palotanegyed szívében! ! Bródy Sándor utca. a Palotanegyed egyik legszebb, karbantartott, liftes po...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (49219995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 75 nm l...
21 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35913448)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Belvárosában a Csapó utcán eladó egy 61 nm-es 2+1 szobás, külön WC-fürdőszobás, 8. emeleti, D-i fekvésű, loggiás, fel...
57 000 000 HUF
934 426 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi egyéb lakás hirdetés (49539584)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyomaendrőd frekventált részén, a Vásár tér közelében eladóvá vált egy 54 m²-es, 3. emeleti, felújítandó lakás, amely remek leh...
19 900 000 HUF
368 518 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98739675)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Miskolc belvárosában, a Petőfi utcában eladásra kínálok egy polgári típusú, 190 nm alapterületű, nagy belmagasságú, földszinti,...
75 700 000 HUF
398 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34467839)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VIII. kerületben, a közkedvelt Palotanegyedben, közel az Astoriához, és a Rákóczi térhez, liftes ház 1. emeletén eladásra kíná...
130 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37754473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületének központi részén, Rózsadomb és Országút városrész határán keresi új tulajdonosát egy 81 m2-es, egyedi a...
124 900 000 HUF
1 486 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (87354923)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged-Rókus belvároshoz legközelebb eső részén, 78 m2-es, 3 szobás, felújítandó, földszinti téglalakás eladó. a lakásban 3 szo...
74 900 000 HUF
1 026 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43832894)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertész utca Liszt Ferenc Zeneakadémia közelében, kétbejáratos, 100 m²-es, felújítás alatt álló lakás eladó! Budapest szívében,...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (71952739)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy földszinti, 35m2-es garzon, tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú! Az algsorb...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (29497932)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy földszinti, 35m2-es garzon, tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú! Az algso...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (28254414)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs keleti részén eladó egy - földszinti, - 35 m2-es garzon, - tégla épületben. Az ingatlan teljesen felújítandó állapotú...
20 900 000 HUF
597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28737388)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 7. kerületben, a Blaha Lujza térnél egy 4. emeleti, 67 m2-es, jelenleg 2 szobás, de 3 szobássá alakítható, napfényes la...
71 770 000 HUF
1 071 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikrényi tégla lakás hirdetés (43432855)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag az otthon centrum Batthyány téri irodájának kínálatában. Kulcs nálam tudom bármikor MUTATNI! ! Győrtől 10 km re, Ikr...
46 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34275344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében, a VIII. kerületi Dobozi utcában kínálunk megvételre egy 59 m²-es, három...
53 000 000 HUF
898 305 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (32571369)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
21 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (92482537)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 71 nm l...
21 000 000 HUF
295 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73347224)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest kertvárosi részén egy felújítandó, kertkapcsolatos tégla lakás. A lakás egy 2 szintes családi ház földszintjén t...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.