Eladó felújítandó lakás (2210 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 210 db
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (63682613)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy remek lehetőség Veszprémben! 42 M²-es, kompakt panel lakás 10 emeletes házban, a kényelmes 3. emeleten Felújítand...
41 400 000 HUF
985 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47841795)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fektessen be a jövőbe egy különleges ingatlanba, amely Budapest szívében, a Népszínház negyedben található. a felújítás során a...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (52445256)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás la...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39145979)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Esztergár Lajos utcában, egy liftes társasházban, eladásra kínálok, egy 7. emeleti, 60 nm-es ingatlant, mely rendel...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (47421951)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Új lehetőség Kiskunfélegyháza szívében! Tágas 1. emeleti, erkélyes lakás remek adottságokkal! *** 76 Nm-es, felújítandó lak...
53 900 000 HUF
709 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (73423594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy befektetői lehetőséget Csornán! Saját ízlés szerint alakítható földszinti, 36 m2-es lakás kiváló helyen. a...
22 990 000 HUF
638 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29717482)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső VI. kerületben, a Nagymező utca mellékutcájában. ELADÓ, szépen karbantartott épület III. emeletén, 76 nm-es, 3 szobás fe...
89 000 000 HUF
1 171 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29769979)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a XIII. kerületben 2. emeleti 41 nm, -es tégla lakás alacsony rezsivel, távfútéssel, az ablakok és az erkély zöldövezetre néz.
74 000 000 HUF
1 804 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28372324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlanpiac folyamatosan változik, és Ön most egy kivételes lehetőség előtt áll, amely nem csupán egy lakás, hanem egy ígér...
32 000 000 HUF
1 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (66233729)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged szívében vált eladóvá egy 40 m²-es lakás, amelyhez egy 10 m²-es, zárható saját tároló, valamint egy 125 m²-es, rendezett...
29 000 000 HUF
674 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (65943733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó földszinti lakás eladó Csorna központi részén – remek befektetési lehetőség! Otthon Start Program igényelhető! ...
22 990 000 HUF
638 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (76539961)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnokon a Vörösmarty utcában, felújítandó lakás eladó! Ingatlan jellemzői: - 1970-ben épült - 61 nm + 36 nm tároló - 1 emel...
32 900 000 HUF
539 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai tégla lakás hirdetés (64988623)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 990 000 HUF
638 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (78336198)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Oroszlányon – kizárólag a mi kínálatunkban!  Egy valódi lehetőség azoknak, akik szeretnek álmodni… és meg is valósí...
31 000 000 HUF
543 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (44892754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlanpiac egyik izgalmas lehetőségeként kínáljuk Önnek ezt a felújítandó, 49 négyzetméteres lakást Ózd városában, a csend...
9 600 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75567943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ebben a tökéletes lokációban, kínálunk megvételre egy lakáskülönlegességet, amely ideális választás lehet azok számára, akik eg...
113 500 000 HUF
1 436 708 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39579749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Viii. kerületben - II. János Pál pápa tér mellett - 3 perc sétára a 4-es metrótól és 10 perc sétára az m2-től (keleti és bla...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94194417)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó átalakítható nagy lakás a BAZILIKÁNÁL! Budapesten a VI. kerületben a Bajcsy Zsilinszky úton eladó egy 121 nm-es 4 szobá...
130 000 000 HUF
1 074 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (25745753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés NAPHEGYEN! Budapest i. Kerülétben, Naphegyen ajánlok a figyelmébe egy 46 nm-es, 2 szobás, tégla építésű tár...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24493934)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó ingatlan újlipótváros SZÍVÉBEN! Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legnépszerűbb területén, Újlipótvárosban, e...
96 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.