Eladó felújítandó lakás (2210 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 210 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32724373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó, erkélyes, 72 nm-es lakás Újlipótváros szívében! Újlipótváros egyik legkedveltebb részén, a 3. emeletén egy Bauha...
96 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72549343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Viii. kerületben - II. János Pál pápa tér mellett - 3 perc sétára a 4-es metrótól és 10 perc sétára az m2-től (keleti és bla...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (57732434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagypolgári, erkélyes lakás eladó Győr belvárosában – Szent István út! Győr egyik legjobb belvárosi helyén, a Szent István út...
79 900 000 HUF
554 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (23473354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged belvárosában kínálunk eladásra egy 40 m²-es lakást, amelyhez tartozik egy 10 m²-es saját tároló és egy 125 m²-es megtisz...
29 000 000 HUF
674 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37443645)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** Budapest, XIII. kerület, egyik legnépszerűbb területén, Újlipótvárosban, Victor Hugohoz közel eladó eg...
96 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93534782)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó ingatlan újlipótváros SZÍVÉBEN! Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legnépszerűbb területén, Újlipótvárosban, e...
96 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44233973)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
See the english description BELOW! Eladó, átalakítható nagyméretű lakás a Bazilikánál – kivételes befektetési lehetőség! Bud...
130 000 000 HUF
1 074 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37493959)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó átalakítható nagy lakás a BAZILIKÁNÁL! Budapesten a VI. kerületben a Bajcsy Zsilinszky úton eladó egy 121 nm-es 4 szobá...
130 000 000 HUF
1 074 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (71797333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó házrész Budafokon kerttel és rengeteg lehetőséggel – remek alternatíva társasházi lakás helyett! Budafok egyik cs...
54 000 000 HUF
1 080 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (59395137)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Engedje meg, hogy bemutassam Önnek ezt a páratlan lehetőséget: egy 96 m²-es, teljes felújítást igénylő, de szerkezetileg stabil...
134 500 000 HUF
1 401 041 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (28529634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Szegeden, a Pentelei soron! Szeged egyik kedvelt, csendes, mégis kiválóan megközelíthető részén, a Pentelei...
39 800 000 HUF
1 137 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35984583)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás polgári lakás Budapest szívében – a Károly körút egyik legjobb részén! Eladásra kínálunk egy 96 négyzetméteres, kla...
159 000 000 HUF
1 656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei tégla lakás hirdetés (42962934)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új életre kelt lakások Dunavecsén, ami saját stílusára szabható! Eladó 2 db, egyenként közel 100 m2-es, 3 szobás, első emeleti ...
35 700 000 HUF
396 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35348753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 104 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ik...
110 000 000 HUF
1 057 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69454442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 110 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ik...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73629359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73714443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás a belváros VII. kerületében a Családi Ingatlan gazdag kínálatában (belső – Erzsébetváros) Eladó tágas, 3. emeleti,...
120 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45734789)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bazilika szomszédságában – Álmaid otthona formálódik épp Ha mindig is egy valódi belvárosi ékszerdobozra vágytál, most figyelj:...
249 000 000 HUF
2 706 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79593282)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában felújításra váró kis ház eladó! Kivételes lehetőség befektetőknek vagy saját otthonnak! Kecskemét belvár...
25 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei tégla lakás hirdetés (54854333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Letenye központi részén kínálok megvételre egy 2 szobás, 57 m2-es, kertkapcsolatos társasházi lakást. Az ingatlan jellemzői: ...
7 500 000 HUF
131 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.